Request edit access
Благодійний проект "Від Своїх для Своїх"
До Дня медичного працівника БФ «СВОЇ» запустив ініціативу «Від Своїх для Своїх», у рамках якої збиратиме кошти для лікарів та паліативних підопічних. Благодійників вже підтримали українські художники: вони створили ексклюзивні комбінезони, що будуть розіграні серед українців, які зроблять благодійний внесок. Проєкт триватиме з 21 червня до 30 серпня.

Зібрані кошти підуть на забезпечення нагальних потреб пацієнтів, що знаходяться у паліативних відділеннях, або вдома, поза межами лікарні. Зокрема, на закупівлю медичного обладнання, протипролежневих матраців та засобів захисту.

Серед українців, які долучаться до ініціативи, буде розіграно п’ять актуальних в умовах коронавірусу подарункових наборів. Вони складатимуться з літрової пляшки дезінфікуючого засобу та яскравого авторського комбінезона, розписаного художницями Романою Рубан, Яною Морган, Тетяною Малік і Марією Пилецькою.

Щоб долучитися до проекту потрібно заповнити всі поля нижче (для того, щоб ми могли вас ідентифікувати для конкурсу) та зробити благодійний внесок у розмірі 200 грн або більше за наступними реквізитами:

4246 0010 3002 9122 (карта ПриватБанку*)
UA083206490000026001052676923 у філія "РОЗРАХ.ЦЕНТР" АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
БО "БФ "СВОЇ"
код ЄДРПОУ 39293651


*Щоб зробити переказ з карти monobank, у додатку потрібно вибрати «Інші платежі»>> «Платіж по Україні».

Переможців розіграшу буде обрано у прямому ефірі 30 серпня через сервіс Random.org. Результати розіграшу, а також звіт про зібрані кошти з’являться на Facebook-сторінці проєкту «Від Своїх для Своїх»: https://www.facebook.com/vid.svoih.

Контакти для питань: 063-651-26-10, Максимова Тетяна.

Проект «Від Своїх для Своїх» – це соціальна ініціатива «Промтехвод Груп» та БФ «Свої».
Прізвище *
Ім'я *
По-батькові *
E-mail *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy