Request edit access
Brief projektowy - APLIKACJA
Niewiele osób lubi wypełniać formularze, lecz aby rezultat naszego projektu był właściwy, potrzebujemy kilka
podstawowych informacji o Państwa firmie i jej wizji. Prosimy o wypełnienie poniższego briefu jeśli to możliwe.
1. Krótko opisz cele, którym służyć ma budowa opisywanej aplikacji, np. „ułatwienie pracy przedstawicieli handlowych”, „udostępnienie klientom centralnej bazy informacji o produktach” itp.
Your answer
2. Opisz krótko aplikację i jej rodzaj. Podaj przykłady lub linki do podobnych serwisów/aplikacji internetowych. (np. „system CRM ułatwiający kontakt przedstawicieli handlowych z klientami”, „system rezerwacyjny”, „baza danych klientów”, „aplikacja do automatycznego fakturowania” itp.)
Your answer
3. Wymień główne funkcjonalności, która ma posiadać aplikacja.
Your answer
4. Określ jakie rodzaje kont ma posiadać aplikacja i jakie uprawnienia posiada każdy rodzaj konta (np. „administrator – pełny dostęp do funkcjonalności aplikacji, sprzedawca –edycja oferty, dostęp do listy klientów”)
Your answer
5. Czy aplikacja ma posiadać możliwość rejestracji użytkowników np. poprzez formularz rejestracji, jak ma wyglądać proces rejestracji, jakie pola ma posiadać formularz rejestracji. Alternatywnie – czy konta użytkowników mają być tworzone tylko z poziomu aplikacji przez administratora?
Your answer
6. Opisz szczegółowo główne moduły (funkcjonalności) tworzonej aplikacji. Opisz jakie dane wprowadza użytkownik i w jaki sposób te dane mają być przetwarzane przez system.
Your answer
Przykładowa lista najczęściej spotykanych modułów:
oferta produktowa (katalog), oferta usługowa (opisowa), aktualności, rezerwacje online
harmonogram, newsletter, galeria, cennik, wyszukiwarka, baza plików, baza artykułów,
baza wiedzy – słownik, baza linków, baza dystrybutorów, konfigurator online, kalkulator
online, generator online, komis, sonda/ankieta, koszyk, zaawansowany formularz, baza
zamówień, baza zleceń, lista faktur, kalendarz wydarzeń
7. W jaki sposób aplikacja ma komunikować się z użytkownikami. Najczęściej jest to wysyłania powiadomień przez e-mail - określ w których momentach mają być wysyłane powiadomienia i jaka ma być ich treść
Your answer
8. Określ jakie raporty i statystyki ma generować aplikacja. Pamiętaj, że zakres możliwości generowania raportów zależy od ilości danych, które użytkownicy wprowadzają do aplikacji lub jakie aplikacja generuje automatycznie.
Your answer
9. Czy aplikacja w czasie jej uruchomienia powinna zawierać jakieś dane początkowe i w jaki sposób mają być one do niej dostarczone (np. „lista klientów zaimportowana z pliku Excel”, „lista produktów do wyboru w formularzu na podstawie katalogu PDF”)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service