Request edit access
SMA-DER GÖNÜLLÜ ÜYE FORMU
SMA Hastalığı ile Mücadele Derneği, 2017 yılından bu yana Türkiye'nin dört bir yanındaki SMA hastalarına ve ailelerine ücretiz hizmet veren; tedavi, eğitim ve sosyal haklara erişim için savunuculuk yapan, hak temelli çalışan bir sivil toplum kuruluşudur. Bu denli önemli çalışmalar, bir sivil toplum kuruluşu olarak, tamamen gönüllü kişiler ve hayırseverlerin destekleri ile gerçekleştirmektedir. Bu anlamlı çabalar çocuklarımızın yüzünde birer gülümseme, olarak bizlere yansımaktadır.

SMA-DER'e gönüllü üye olarak, SMA hastası ve hasta yakınlarına destek vermek isteyecek herkese kapılarımız sonuna kadar açıktır. Bir SMA-DER gönüllüsü olarak küçük-büyük, kadın-erkek, çalışan-emekli herkesin, hastalarımız için yapabileceği bir şeyler mutlaka var! Resmi internet sitemizden bir “Gönüllü Üye Formunu” doldurmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden gönderilen formlarla ilgili dönüş size mail ile yapılacaktır.

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.
Email *
Adınız-Soyadınız *
İletişim Numaranız *
Yaşadığınız İl *
Mesleğiniz *
Neden gönüllü olmak istiyorsunuz? *
Daha önce herhangi bir sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak çalıştınız mı? (Çalıştıysanız kurum adı belirtiniz.) *
SMA Hastalığı ile Mücadele Derneğine gönüllü olarak hangi alanlarda destek verebilirsiniz? *
Required
SMA Hastalığı ile Mücadele Derneğine; hizmet ve çalışmalar yapılması amacıyla verdiğim kişisel verilerimin kayıt altına alınmasını ve paylaşılmasını, telefon, e-posta, kısa mesaj, arama ve benzeri iletişim araçları üzerinden iletişime geçilmesini onayladığımı kabul ve beyan ederim. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy