Request edit access
VII Форум захисників права на доступ до інформації
Метою Форуму є підвищення кваліфікації учасників Мережі захисників права на доступ до інформації, обмін досвідом та спільна розробка стратегій, спрямованих на покращення доступу до інформації. У роботі Форуму візьмуть участь представники державних органів, експерти у галузі доступу до інформації, адвокати, які мають широку практику у справах з доступу до інформації, учасники Мережі захисників права на доступ до інформації.

* У зв'язку з тим, що кількість місць обмежена, учасників тренінгу буде відібрано на основі мотивації. Повідомлення про участь буде надіслано на електронну адресу, вказану при реєстрації, до 20 вересня 2018, 18:00.

Форум відбудеться 28 вересня (10.00-17.00). Детальніша інформація та програма заходу будуть надіслані відібраним учасникам.

Прізвище *
Your answer
Ім'я *
Your answer
Електронна пошта
Your answer
Номер мобільного телефону
Your answer
Організація/місце роботи *
Your answer
Посада
Your answer
Чи потрібне Вам відшкодування витрат на проїзд?
Якщо Вам потрібне відшкодування - вкажіть Ваш населений пункт та приблизну вартість проїзду в обидві сторони (організатори відшкодовують витрати на проїзд до м. Києва і в зворотньому напрямку тільки підтвердженим учасникам за наявності копій проїзних документів)
Your answer
Розкажіть про свій досвід у сфері доступу до публічної інформації та мотивацію участі у тренінгу
Your answer
Звідки Ви дізнались про Форум (гугл-розсилка, ФБ тощо)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service