Request edit access
Лекція на тему «Косметологія та психологія: що спонукає жінку до краси?»
Фонд «Відкрий Україну» запрошую на лекцію відомого психотерапевта Тіни Берадзе та Президента Української медичної лазерної асоціації Світлани Лисенко на тему «Косметологія та психологія: що спонукає жінку до краси?».

Лекція відбудеться у середу, 26-го квітня, о 19:00 у креативність просторі «Inveria» (вул. Володимирська, 49а).
Гості заходу зможуть поспілкуватися на тему ролі косметологія та причин її застосування, а також дізнатися у відомого психолога, автора популярних статей, наукових публікацій, лекцій, експерта телевізійних ток-шоу Тіни БЕРАДЗЕ, який психологічний аспект криється в прагненні жінки до краси.

Доктор Тіна володіє власною унікальною методикою, яка ввібрала останні досягнення світової медицини і суміжних наук, практичний досвід, розуміння сучасних життєвих реалій та їх вплив на психіку людини.
Тіна Берадзе використовує найбільш ефективні методи психотерапії, психоаналізу, коучингу, психологічного консультування, персонального менеджменту, наставництва, принципів управління і спілкування, перевірені на багаторічній практиці.

Участь у заході – безкоштовна.

Для інформації:
Програма «Відкрий себе» спрямована на особистісний розвиток та зміцнення власної освіти. Метою програми є поширення нових знань, ідей для сприяння саморозвитку та розвитку громадянського суспільства в Україні. В рамках програми відбуваються відкриті лекції, зустрічі, тренінгами з фахівцями різних сфер, які допомагають широкому загалу більше пізнати, зрозуміти та відкрити себе.
Ім`я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Сфера діяльності *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Звідки Ви дізналися про лекцію? *
Якщо у Вас є запитання до лектора, будь ласка, вкажіть його
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy