Request edit access
Kursy pierwszej pomocy
Fundacja Mamy Wołomin dzięki dofinansowaniu z budżetu Powiatu Wołomińskiego rozpoczyna realizację zadania publicznego z działań edukacyjnych z zakresu promocji zdrowia i propagowania zdrowego stylu życia. Na pięciu kursach pierwszej pomocy zostaną omówione następujące zagadnienia: resuscytacja, wzywanie pomocy, układania w pozycji bezpiecznej, postępowanie w przypadku zakrztuszeń, unieruchamianie złamań, opatrywanie zranień, nagła pomoc pediatryczna/internistyczna, oparzenia termiczne i chemiczne.
Ośmiogodzinne szkolenie prowadzone będzie w formie prezentacji i ćwiczeń m.in. przy pomocy fantomów: dorosłego, dziecka, noworodka oraz automatycznego defibrylatora. Kursant w czasie szkolenia będzie "oceniany", tzn jeśli z jakimiś czynnościami sobie nie poradzi - będzie je ćwiczył do pełnego opanowania.
Szkolenia opierać się będą na wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji oraz zaleceń Krajowego Systemu ratowniczo Gaśniczego oraz doświadczonych prowadzących.

Dokonując zgłoszenia na kurs pierwszej pomocy, uczestnik wyraża zgodę na zastosowanie się Regulaminu kursów pierwszej pomocy dostępny na stronie http://mamywolomin.pl/pierwsza-pomoc-2017/

Koszt kursu 25zł/os.

Wyniki rekrutacji zostaną przesłane drogą mailową do dnia 25 października 2017 - proszę o zaglądanie na maila.

Interesuje mnie kurs w: *
Imię i nazwisko
Your answer
adres e-mail *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms