Request edit access
2019 İstanbul Aydın Üniversitesi DGS Kurs Ön Başvurusu
DGS Kursları kayıt olmak için

İAÜMED Üyeleri için;
2019 yılı Ağustos ayı ve sonrasında üye olanlar için 90 TL yayın bedelini, 90 TL ödediklerine dair makbuzun arkasına isim soyisim yazarak, D Blok 2228 nolu DGS Koordinatörlüğü ofisine teslim ederek DGS kursuna kayıt olabilirler. (İAÜMED kartınızı göstermeniz rica olunur)
İAÜMED Eski üyeleri için;
- 2019 yılı Ağustos ayı ve öncesi İAÜMED üyeleri 30 TL üyelik yenileme bedelini D blok 2228 İAÜMED Koordinatörlüğüne ve 90 TL yayın bedelini F Blok -1. Kat Muhasebe birimine ödeyerek, 90 TL ödediklerine dair makbuzun arkasına isim soyisim yazarak, D Blok 2228 nolu DGS Koordinatörlüğü ofisine teslim ederek DGS kursuna kayıt olabilirler. (İAÜMED kartınızı göstermeniz rica olunur)
İAÜMED Üyesi Olmayan Devlet Üniversitesi Öğrenci ve Mezunları için,
- Devlet Üniversitesi mezunları ve öğrencileri diploma yada öğrenci belgesi göstererek, 90 TL yayın bedelini F Blok -1. Kat Muhasebe birimine ödeyerek, 90 TL ödediklerine dair makbuzun arkasına isim soyisim yazarak ve 50 TL D Blok 2228 İAÜMED ofise ödeyerek, toplamda 140 TL ödeyerek DGS kursuna kayıt olabilirler. Devlet Üniversitelerinde okuduklarına dair, diploma yada öğrenci belgesi ibraz etmek zorundadırlar.
Vakıf Üniversitesi ve AÖF Mezun veya Öğrencileri için,
AÖF ve diğer vakıf üniversitesi öğrenci ve mezunları 500 TL kayıt bedelini F Blok -1. Kat Muhasebe birimine ödeyerek, D blok 2228 nolu İAÜMED ofise 20 TL ödeyerek, DGS kursuna kayıt olabilirler. (500 TL ödeyenler için sadece kredi kartına 4 taksit yapılmaktadır)

DGS Kursu Başlama Tarihi: DGS kursları kasım ayı içerisinde seviye belirleme sınavları sonrası başlayacaktır.

DGS Kurslarımız,
Cumartesi ve Pazar günleri,
Sabah Grubu: 09:00 / 13:00 ve öğle grubu: 14:00 / 18:00 Saatleri arasında yapılacak olup, 30 Haziran sınav tarihine kadar devam edecektir.
Sınıflarımız, SÖZ, SAY, EA olarak 3 farklı alanda ve ayrıca alanlar içinde öğrencilerin seviye belirleme sınav sonuçlarına göre yerleşimi yapılacaktır.
Yukarıda belirtilen ücretler dışında başka hiç bir ücret talep edilemeyecektir.
Yayın bedeli karşılığında (Soru Bankaları; konu anlatımlı kitaplar, her ders yaprak testler ve 10 deneme sınavı verilecektir)
Adınız - Soyadınız *
Your answer
Üniversite *
Sınıfınız *
Bölümünüz *
Your answer
Cep Telefonu *
Your answer
E Mail *
Your answer
Kurs Grubu *
İAÜMED Üyesiyim *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy