Request edit access
LBLA biedra anketa
Lai kļūtu par biedrības “Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija” biedru, aicinām aizpildīt PIETEIKUMU BIEDRA STATUSAM. Pēc pieteikuma saņemšanas mēs ar jums sazināsimies!

Sniegtā informācija un dati netiks publicēti, bet kopā ar Jūsu parakstītu iesniegumu tiks izskatīti nākamajā LBLA padomes vai valdes sēdē, kurā tiks lemts par Jūsu uzņemšanu. Pēc tās mēs sazināsimies ar Jums! Jaunie biedri tiek pievienoti LBLA e-pastu listei uzreiz pēc uzņemšanas biedrībā.

LBLA aicina ikvienu biedru aktīvi iesaistīties bioloģiskās lauksaimniecības politikas veidošanā, viedokļu un pozīcijas paušanā. Kopīgi veidot ilgtspējīgu un videi draudzīgu lauksaimniecību, rūpēties par Latvijas vidi un dabas daudzveidību.

---
Aizpildot un iesniedzot anketu, piekrītat, ka norādītā informācija un dati tiks izmantoti un apstrādāti saskaņā ar biedrību un nodibinājumu likumu un EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULU 2016/679 biedrības "Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija" darbā, kā arī saņemt biedrības sagatavoto informāciju uz norādīto e-pastu, adresi vai tālruni.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds / uzvārds *
Saimniecība / uzņēmums
Tālrunis *
E-pasts
Adrese
Saimniecības / uzņēmuma pamatnozare:
Clear selection
Pārējās nozares:
Clear selection
Produkcijas realizācijas vietas:
Clear selection
Kādas prasmes, spējas, resursus Jūs būtu gatavs sniegt LBLA attīstībai?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Ekoprodukti.lv. Report Abuse