Request edit access
Wstęp do komunikacji empatycznej-19-20.01.2019
Czyli o tym, jak skuteczniej komunikować się z innymi
Email address *
Imię i nazwisko *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Dane do Rachunku
Nazwa firmy, Adres, NIP- tylko w przypadku kiedy jest potrzebna faktura
Your answer
Zgoda na działania marketingowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych, w tym podanego przeze mnie:
Przez Fundację Gdańska Strefa Porozumienia dla potrzeb marketingu bezpośredniego i kontaktów w sprawach organizacyjnych. W tym celu wyrażam także zgodę na:
Uwagi
Zgoda jest dobrowolna. W razie zaznaczenia jedynie nr telefonu, zgoda na otrzymywanie informacji handlowych na adres e-mail nie jest wymagana. Zaznaczenie adresu e-mail spowoduje konieczność wyrażenia zarówno zgody na informacje handlowe, jak i na telekomunikacyjne urządzenia końcowe.
Ochrona danych osobowych *
Szanowni Państwo, Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Gdańska Strefa Porozumienia z siedzibą w Gdańsku 80- 236 Gdańsk przy ul. Grunwaldzka 5. Kontakt z administratorem możliwy jest za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@strefapbp.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora. Celem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest realizacja zadań statutowych Fundacji związanych z organizacją i prowadzeniem warsztatów psychoedukacyjnych i rozwojowych. Zakres przetwarzanych danych osobowych obejmuje Pani/Pana imię i nazwisko, adres e-mail, inne dane kontaktowe oraz wizerunek. Pani/Pana dane nie są przekazywane żadnemu innemu podmiotowi. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do momentu wycofania zgody. W tym celu wystarczy wiadomość e-mail na adres e-mail: kontakt@strefapbp.pl Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych. Informujemy także, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
Required
Dziękujemy za zgłoszenie.
Jeśli mają Państwa jakieś pytania, zapraszam do kontaktu: Katarzyna Szadziewska-Łanecka, warsztaty@strefapbp.pl, 509 449 075
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy