30 березня о 14:00 в Музеї Голодомору відбудеться публічна розмова з докторкою історичних наук, провідною науковою співробітницею відділу досліджень Голодомору Наталією Романець. Поговоримо про спротив українців совєтському геноциду на початку 1930-х років. Захід відбудеться в рамках роботи виставки "НАМІР". Модератор - кураторка виставки Яна Гринько. Відвідувачі зможуть поставити запитання Наталії Романець.
Вхід за вартістю вхідного квитка в музей (30 грн, 20 грн - для студентів та пенсіонерів).
Для представників ЗМІ - вхід безкоштовний за умови виходу матеріалу/сюжету.