Request edit access
ISRAELI INTENSIVE August course - registration
Event Timing: 13-14 August 2018,
Classes every day at: 10:15 – 17:00
Event Address: Warsaw Dance Department, Palace of Culture and Science, Warsaw, Poland
Contact us at: warsztatywdd@gmail.com
Imię i nazwisko *
Name
Your answer
E-mail *
Your answer
Warsztaty: *
Required
Rozumiem, że zajęcia będą prowadzone po angielsku. *
I understand that the classes will be held in English.
Zajęcia są przeznaczone dla tancerzy na poziomie zaawansowanym.
I understand that the level of the classes is advanced.
Rozumiem, że muszę zapłacić 220 zł do 20 lipca lub 300 zł po tym terminie - przelewem na konto Fundacji Movementum. Wyłącznie wcześniejsza wpłata zagwarantuje miejsce na zajęciach. *
I understand that I need to pay early bird price 220 PLN – until 20 July, 
normal price 300 PLN – after 20 July. And send it VIA TRANSFER to the Movementum Foundation's account. Only the prior payment can guarantee your participation.
Rozumiem, że w przypadku rezygnacji pełna kwota może zostać zwrócona do 30 lipca. Po tej dacie organizatorzy zwracają 50% kwoty.
 *
I understand that in case of resignation the payment can be returned until 30 July. After this date the organiser will keep 50 % of the fee.
Oświadczam, że zostałem poinformowany(a), że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Movementum z siedzibą przy ul. Lwowska 17/5B, 00-660 Warszawa. Czas przetwarzania danych osobowych zostanie określony w zgodzie z w/w Rozporządzeniem w dniu 25 maja 2018 r. Oświadczam również, że zostałem poinformowany, iż mam prawo do wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Ponadto mam prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania moich danych osobowych przez Fundację Movementum, cofnąć zgodę lub żądać usunięcia przetwarzanych danych osobowych, w zakresie przewidzianym przez przepisy w/w ustawy oraz RODO (od 25 maja 2018 r.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Movementum z siedzibą przy ul. Lwowaska 17/5B, 00-660 Warszawa w celu przesyłania newslettera na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Informujemy Państwa, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres warsztatywdd@gmail.com.
Dziękujemy za zgłoszenie! Wyślemy Ci wszystkie niezbędne informacje przez maila. Upewnij się, że wpisałeś/aś poprawny adres mailowy. Liczba miejsc jest ograniczona!
Thank you for your application! We will send you all the necessary details via e-mail. Make sure that the address is correct. The number of participants is limited.
Do zobaczenia!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms