Request edit access
Nezávazná přihláška na workshop
Zdravíme!
Moc náš těší Váš zájem o náš workshop a prosíme o vyplnění tohoto krátkého dotazníku.

Jakmile se naplní minimální kapacita workshopu (10 lidí), kontaktujeme Vás a domluvíme se společně na termínu, který bude vyhovovat všem přihlášeným zájemcům a zájemkyním.

Těšíme se na Vás na workshopu!
Lektorský tým organizace Konsent.
Jméno a příjmení: *
E-mailová adresa *
Telefonní číslo (nepovinný údaj)
Může se hodit pro případ, že se nám nepodaří Vás zastihnout na emailu (email od nás Vám může spadnout do spamu) nebo pro případ, kdybyste měli nějaké technické potíže s připojením na online workshop.
Mám zájem o workshop: Jak mluvit s dětmi o sexu *
Pokud se přihlásíte na oba workshopy, dostanete od nás slevu 20%.
Mám zájem o workshop: Jak mluvit s dětmi o kybernásilí *
Pokud se přihlásíte na oba workshopy, dostanete od nás slevu 20%.
Workshop se mi hodí spíše: *
Chcete nám ještě něco sdělit? :-)
Informace k ceně worshopu: *
Cena workshopu Jak mluvit s dětmi o sexu a intimitě je díky podpoře Visegrádského fondu stanovena na 150 Kč. Standardní cena workshopu Jak mluvit s dětmi o kybernásilí je 800 Kč / os. Pokud je pro vás tato částka limitující, můžete využít snížený účastnický poplatek 700 Kč. Pokud si naopak můžete dovolit zaplatit víc, uvítáme, pokud zvolíte částku 1000 Kč, jejíž platbou umožníte účast někomu, kdo si nemůže dovolit zaplatit plnou cenu workshopu. Ohledně cen pro organice či firmy se prosím obraťte na lenka@konsent.cz. Tato přihláška je nezávazná. Informace k platbě workshopu obdržíte až poté, co se společně domluvíme na termínu workshopu.
Souhlasíte se zpracováním osobních údajů? *
Odesláním udělujete souhlas organizaci Konsent, z.s., se sídlem Pod Starou školou 69, 164 00 Praha-Nebušice, IČ: 05420423, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) zpracovávala vaše osobní údaje za účelem souvisejícím s organizací této akce.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Konsent.