Request edit access
Atık Cep Telefonu Fırlatma Yarışması Katılım Formu
5-6-7-8-9 Haziran 2017 tarihinde Tekirdağ ilinde sırasıyla Saray, Çerkezköy, Şarköy, Çorlu, Kapaklı İlçelerinde gerçekleştirilecek olan Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında TÜBİSAD Yetkilendirilmiş Kuruluşu (TYK), Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çerkezköy Belediyesi, Çorlu Belediyesi, Kapaklı Belediyesi, Saray Belediyesi, Şarköy Belediyesi ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) işbirliği ile "Atık Cep Telefonu Fırlatma Yarışması" düzenlenecektir.

Yarışmaya katılmak için lütfen aşağıdaki formu yönergeler doğrultusunda doldurunuz.

Email address *
Yarışmaya Tekirdağ'ın hangi ilçesinde katılım sağlamak istiyorsunuz ? *
E-Posta Adresi *
Your answer
1 - İletişim Bilgileri
Your answer
Ad *
Your answer
Soyad *
Your answer
Doğum Tarihi *
MM
/
DD
/
YYYY
T.C. Kimlik Numarası *
Your answer
Adres *
Your answer
Telefon Numarası
Your answer
2 - Bağışlanacak Olan AEEE
Atık Cep Telefonu Fırlatma Yarışması'nda fırlatılacak olan elektronik atıklar cep telefonu olacaktır. Cep telefonları dışında yanınızda getireceğiniz diğer elektronik atıklarınızı da yetkililere teslim ederek geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

Aşağıdaki alanda cep telefonu dışında yanınızda getireceğiniz diğer Atık Elektrikli ve Elektronik Eşyanız (AEEE) var ise işaretleyiniz. Getireceğiniz AEEE listede bulunmuyor ise "Diğer" seçeneğini işaretleyerek getireceğiniz AEEE'nin adını yazınız. Bununla birlikte bir AEEE türünden birden fazla adet getiriyorsanız da bunu "Diğer" seçeneğini işaretleyerek getirdiğiniz adedi belirtmeniz gerekir.

3 - Yarışma Bilgileri
Katılmak İstenen Ana Kategori
Not
Yarışmacılar bireysel olarak yarışabilecekleri gibi, takımlar halinde de birbirleriyle yarışabilirler. Hem bireysel hem de takım olarak katılmak istenen yarışmacıların iki seçeneği birden işaretlemesi gerekmektedir.
Katılmak İstenen Alt Kategori
Cep Telefonu Fırlatma Yarışmasından nasıl haberdar oldunuz ?
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms