Request edit access
12.augusts - Jauniešu festivāls
Liepājas pašvaldības sadarbībā ar Izglītības un Zinātnes ministriju aicina PAŠVALDĪBAS, jaunatnes ORGANIZĀCIJAS un organizācijas, kas strādā ar jauniešiem no visas Latvijas, uz sadarbību Starptautiskās Jaunatnes dienas - 12.augusts - svinību organizēšanā!

Starptautiskās jaunatnes dienas ietvaros sastapsies trīs jauniešiem svarīgi vasaras notikumi – Vislatvijas jauniešu festivāls, uz kuru ieradīsies jaunieši no visas Latvijas, Latvijas Jauniešu galvaspilsētas 2018 paziņošana un Ghetto football – lielākā ielu futbola kustība Latvijā, kas piesaista sporta fanus.

Dienas garumā notiks dažāda veida izglītojoši un jautri konkursi, muzikālie priekšnesumi un šovi – ērmriteņi, ielu dejas un vingrošana, bmx, parkūrs un paplašinātās realitātes izstādes “Mans pilsētas portrets” atklāšana. Kā arī paralēli norisināsies putu ballīte, darbnīcas, futbola turnīrs utt.
Jauniešu centri un organizācijas ir aicinātas ne tikai apmeklēt, bet arī pievienoties ar savām aktivitātēm un darbnīcām.

Šobrīd tiek apkopta informācija par pašvaldībām / biedrībām, kas plāno piedalīties Starptautiskās Jaunatnes dienas svinībās.

Organizācijas/Biedrības nosaukums *
Your answer
Kontaktpersonas vārds, uzvārds *
Your answer
Kontaktpersonas tālruņa numurs *
Your answer
Kontaktpersonas e-pasta adrese *
Your answer
Īss Jūsu piedāvātās aktivitātes apraksts (aktivitātes apraksts, ilgums. Var aprakstīt vairākas piedāvātās aktivitātes *
Your answer
Aktivitātes/aktivitāšu īstenošanai nepieciešamais laukums (norādiet metros, piemēram, 1x1m, 3x4m) *
Your answer
Papildus informācija (jebkura informācija, kas, Jūsuprāt, pasākuma organizatoriem varētu būt būtiska un noderīga pasākuma organizēšanā)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms