Request edit access
Galactic Friends/Галактичні друзі
З 13 до 20 вересня триватиме навчальний візит молоді (16-18 років) до Пороніна в рамках проекту ”Galactic Friends/Галактичні друзі”. Гміна Поронін, поблизу Закопаного - відомий гірськолижний курорт, який і восени приваблює мальовничими краєвидами, безмірним простором для думок . На погляд організаторів(-ок) така атмосфера сприятиме спілкуванню та порозумінню між учасниками й учасницями. Навчання у змішаних групах передбачає 3 етапи: підготовчий період, спільна дія та обмін, поширення результатів. Завдання проекту - поглиблення міжкультурного діалогу, розбудова надійних відносин між Україною та Польщею.

Організаційні деталі:

При відборі учасників та учасниць пріоритет буде надано випускникам і випускницям проектів “Молодіжної організації “СТАН”, активістам та активісткам, які раніше не брали участі у візитах. А також особам, котрі постраждали у наслідок конфлікту на Донбасі, мешканцям та мешканкам Луганської і Донецької областей. Результати відбору будуть оголошені не пізніше 15 серпня. Відібрані молоді люди організовано вирушать до Польщі зі Львова (витрати пов’язані з пересуванням, проживанням, харчуванням, інші витрати на території України, в тому числі, оформлення документів та страховки, учасники та учасниці здійснюють власним коштом). На території Польщі всі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються коштом організаторів.Організатор(к)и проекту зобов’язуються у разі необхідності надати візову підтримку та консультацію щодо оформлення потрібних документів. Організаційний збір становить 700 гривень.

Візит української молоді у Конінкі організовує ГО “МО “СТАН” спільно з польською фундацією Instytut Europejski Pro Futuro Europae в рамках проекту “Learning for understanding”. Освітньо-інтеграційну подорож до гміни Поронін влаштовує організація “СТАН” разом з ГО “Культурний діалог” та польською організацією Towarzystwo Rozwoju Piwnicznej в межах проекту ”Galactic Friends”

Навчальні візити здійснюються за сприяння Польсько-Української ради обміну молоддю. Вони є продовженням довготривалого проекту “Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України”, який реалізовує організація “СТАН”, за підтримки фонду National Endowment for Democracy.

Контакти:
Olga Tut
099 050 8232
067 654 6013
093 000 1943
el.ol.organization@gmail.com

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms