Request edit access
Aplikimi për Vullnetarë
OJQ DU ART hap aplikimin për vullnetarë për projektin Parku Kulturor "Ali Podrimja" - Edicioni 7.

Mosha minimale për aplikim është 16 vjeç.

Afati i fundit për aplikim është 04 Qershor, e premte, në ora 23:59.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Emri dhe Mbiemri *
Ditëlindja *
Email *
Numri i Telefonit *
Vendbanimi *
Pse duhet të ju përzgjedhim si vullnetar/e në Parkun Kulturor "Ali Podrimja" (ju lutem të jeni specifik, kjo pyetje është e rëndësishme)? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of BBros. Report Abuse