Request edit access
MKDUS 2.0 Zgłoszenia
Witamy w ankiecie zgłoszeniowej Międzynarodowej Multidyscyplinarnej Konferencji Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego 2.0, która odbędzie się  21-23.06.2023 r.

Poniższy formularz zgłoszeniowy kierowany jest do wszystkich osób zainteresowanych wystąpieniami, które odbędą się w ramach Naszej Konferencji.  
 
W tym roku każdy dzień naszej konferencji będzie stanowił osobny panel dyskusyjny.  
 
Pierwszego dnia (Panel Zielony), będziemy mieli okazję wysłuchać wystąpień z zakresu nauk ścisłych i przyrodniczych. Zapraszamy wszystkich, którzy tego dnia będą chcieli zastanowić się z nami nad różnymi perspektywami patrzenia na Współczesny Świat.  
 
Dzień drugi (Panel Czerwony) poświęcony będzie naukom humanistycznym i teologicznym, a temat przewodni to: "A w co wierzysz?" - Wartości, przekonania, idee w ujęciu interdyscyplinarnym.

Trzeci dzień (Panel Fioletowy) poświęcony jest naukom społecznym, podczas którego wysłuchać będzie można wystąpień z zakresu prawa, psychologii, socjologii itp. W ramach Panelu wystąpią również zaproszeni goście specjalni.
 
W ciągu 24h otrzymają Państwo email z potwierdzeniem rejestracji na konferencje.

Wymogi abstraktów: https://tiny.pl/9pv8h

Wszelkie pytania oraz abstrakty prosimy nadsyłać na adres: mkdus2.0@usz.edu.pl

Regulamin: https://tiny.pl/9pv23
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Wybierz rodzaj uczestnictwa *
Imię 
*
Nazwisko *
Afiliacja *
Adres e-mail *
W którym panelu chcesz wziąć udział? *
Dyscyplina *
Temat wystąpienia
Krótki opis wystąpienia (2-3 zdania)
Czy chcesz zgłosić artykuł do publikacji?
Clear selection
Jeśli wybrałeś opcję zgłoszenia do publikacji, czy będziesz potrzebować fakturę VAT?
Clear selection
Dane do faktury VAT

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanym dalej: RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Uniwersytet Szczeciński  z siedzibą w Szczecinie, al. Papieża Jana Pawła II 22 a, 70-453 Szczecin w celu organizacji i przeprowadzenia Międzynarodowej Konferencji Naukowej pn. III Międzynarodowa Multidyscyplinarna Konferencja Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego „MKDUS 2.0”, która odbędzie się w dniach 22-24 czerwca 2023 r. na platformie MsTeams,  obejmujących czynności takie jak: rejestracja uczestników, przyjmowanie i recenzowanie abstraktów zgłaszanych przez uczestników oraz przesyłanie materiałów i informacji dotyczących Konferencji, jak również materiałów pokonferencyjnych.

Wyrażam zgodę na utrwalanie oraz nieodpłatne, wielokrotne, rozpowszechnianie mojego wizerunku poprzez zamieszczenie mojego wizerunku na FFB  Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego, Strefy Kultury Studenckiej Uniwersytetu Szczecińskiego, Interdyscyplinarnego Koła Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego, Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego przez Internet Multidyscyplinarnej Międzynarodowej Konferencji Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego „MKDUS 2.0” organizowanej przez Szkołę Doktorską Uniwersytetu Szczecińskiego, Interdyscyplinarne Koło Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego, Strefę Kultury Studenckiej Uniwersytetu Szczecińskiego, Samorząd Doktorantów Uniwersytetu Szczecińskiego oraz na publikację materiału video z podaniem mojego imienia i nazwiska z ww. konferencji przez Uniwersytet Szczeciński na kanale YouTube w celach promocyjnych, reklamowych czy edukacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że ww. materiały wideo z moim udziałem nie naruszają moich dóbr osobistych. Niniejsza zgoda:¬ nie jest ograniczona czasowa ani terytorialne,¬ dotyczy wszelkich materiałów wideo z moim udziałem wykonanych podczas ww. konferencji. Wizerunek może być użyty do różnego rodzaju form elektronicznego przetwarzania obrazu, kadrowania i kompozycji, bez obowiązku akceptacji produktu końcowego, lecz nie w formach obraźliwych lub ogólnie uznanych za nieetyczne.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy