Request edit access
Formularz kontaktowy | Islandia
Cieszymy się, że pragniesz pozytywnej zmiany w sposobie organizacji Twojej podróży. Uzupełnij formularz, a wkrótce zadzwoni do Ciebie nasz konsultant, który dopyta Cię o Twoje oczekiwania względem wyjazdu.

Wszystkie informacje, jakie nam przekazujesz, pozostają dostępne tylko na potrzeby organizacji Twoich wyjazdów przez Breakplan.pl. Nie udostępniamy ich zewnętrznym podmiotom.

Email address *
Imię *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Skąd się o nas dowiedziałeś? *
Akceptacja regulaminu i przetwarzania danych osobowych
Jeśli chcesz skorzystać z naszej usługi, potrzebujemy Twojej akceptacji warunków jej świadczenia oraz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Szczegóły zostały opisane w regulaminach dostępnych na stronie Breakplan.pl w zakładce "Regulaminy" oraz "Polityka prywatności".

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Sungate z siedzibą w Warszawie (02-777), przy ul. Kulczyńskiego 12/1. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem, w celu świadczenia usług i archiwizacji. Nie udostępnimy Twoich danych innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Masz prawo poprawiania swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi.

Regulamin Usługi "Osobisty Doradca Podróży" *
Required
Przetwarzanie danych osobowych *
Required
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service