Request edit access
Iniciatīvu pieteikums Balvai Cilvēka izaugsmei
Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā aicina iedzīvotājus, nevalstiskās organizācijas un uzņēmumus nominēt Balvai Cilvēka izaugsmei īstenotās solidaritātes un atbalsta iniciatīvas COVID-19 izraisītās krīzes apstākļos. Iniciatīvas tiks apkoptas interaktīvā kartē, kura būs pieejama ikvienam interesentam, lai dalītos plašāk ar labajiem darbiem, informētu sabiedrības pārstāvjus, kur var griezties pēc palīdzības un kādās iniciatīvās iesaistīties.
Balvai Cilvēka izaugsmei tiks pasniegta septīto gadu pēc kārtas, lai godinātu iedvesmojošus Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par ieguldījumu cilvēka izaugsmē.

Papildus jautājumu gadījumā, lūgums rakstīt uz e-pastu info@cilvekaizaugsme.lv vai zvanīt pa tālruni 24245580
Iniciatīvu īsteno:
Clear selection
Lūgums norādīt privātpersonas vārdu, uzvārdu vai organizācijas vai uzņēmuma nosaukums
Lūgums īsi aprakstiet iniciatīvas mērķi, kādus resursus vai/un pakalpojumus iniciatīva piedāvā krīzē skarto atbalstam?
Lūgums precizēt, kur iniciatīva notiek, kur ir pieejama (piemēram, visā Latvijas teritorijā vai reģions, pilsēta, apkaime) un, ja iespējams, lūdzu pievienotiet interenta vidē atrodamu informāciju par pretendentu.
Izvēlieties vienu no kategorijām, kurai nominējat pretendentu:
Pretendenta kontaktinformācija - tālrunis, e-pasts.
Pretendenta pieteicēja kontaktinformācija (Lūdzu, norādiet savu kontaktinformāciju, lai organizatori var ar Jums sazināties nepieciešamības gadījumā)
Paldies par atsaucību un par to, ko darāt sabiedrības labā!
Nominācijas var iesniegt no 2020. gada 12.jūnija līdz 12.jūlijam. Neskaidrību gadījumā sazinieties ar Balvas organizatoriem elektroniski: info@cilvekaizaugsme.lv. Iesniedzot nominācijas pieteikumu, Jūs piekrītat informācijas izmantošanai, apstrādāšanai un atļaujat organizētājiem izmantot norādīto informāciju, ieskaitot personas datus bez atlīdzības reklāmas un publicitātes nolūkos, kas saistīti ar Balvu Cilvēka izaugsmei. Lai saņemtu papildu informāciju un pārbaudītu informācijas patiesumu, organizētāji var sazināties ar Jums un Jūsu izvirzīto pretendentu.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy