Request edit access
Skills for Safer Life Webinar: Cyber Security
Në vijim të Webinar-it Skills for Safer Life një session do të jetë i dedikuar edhe për Cyber Security. Sëbashku me Xhafer Rakipllari, Drejtor i Administrimit dhe i Shërbimeve Akademike
Universiteti “Aleksandër Moisiu” Durrës,  të pranishmit do të mësojnë rreth kërcënimeve kryesore në hapësirën digjitale, do të kuptojnë më mirë për llojin e informacionit personal që hakerat synojnë të vjedhin, si dhe marrin këshilla themelore për mbrojtjen e informacionit në kompjuterë, pajisje celulare dhe rrjetet sociale.
Data: 27 May
Ora: 11:00-11:45
Online
Ju mirëpresim në webinar!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Emër Mbiemër *
Email *
Statusi aktual *
Duke dërguar aplikimin *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy