Request edit access
Проект "Memory Space"
Політика пам’яті - невід’ємна частина суспільного життя більшості громад світу. Ця політика інколи стосується замовчування та нерозголошення певних подій у минулому, інколи, навпаки, скерована на публічний розголос. Проте у двох випадках залежить, як саме мовчать чи говорять, яким чином використовують інформацію, як формують суспільну думку й міфи навколо подій. Історична політика здебільшого використовується для маніпулювання настроями, оскільки інформація, що транслюється суспільству забарвлена емоціями. Чим ближче до нашого часу події, чим вони трагічніші, тим більше створюється міфів, й тим важче неупереджено висловлювати думку й зберігати пам'ять. Слід зауважити, що історична пам'ять зазвичай стосується декількох громад одночасно, що опинились у вирі подій, спільно переживали трагедію, але діяли у різний спосіб й у різний спосіб виживали, тому від підходу до висвітлення подій, від типу збереження пам’яті, залежить напруження в середині суспільства й навіть на міжнародному рівні.
Проект «Місця пам’яті» об’єднав дослідників, журналістів, громадських активістів для обговорення політики пам’яті в Україні та Ізраїлі.
Протягом трьох днів з 01 до 03 липня 2018 року учасники процесу спільно дізнаються про сучасні практики комеморації, обговорять конкретні приклади у двох країнах, влучні знахідки та спірні вирішення.
Використання різних форматів зустрічей (від презентації досвіду, круглих столів до дискусій й проведення воркшопів) дасть можливість залучити широку аудиторію до обговорення важливих питань історичної пам’яті та дозволить побачити різні аспекти взаємодії із пам’яттю різних громад у однакових просторах.
Проект відбуватиметься у декількох локаціях: Центр міської історії, Територія Терору, м. Золочів
Генеральним спонсором проекту виступає благодійний фонд Надав

Ім'я та прізвище *
Your answer
Я планую бути: *
Контактний телефон *
Your answer
Email: *
Your answer
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних, відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms