Request edit access
Lekcija "Romu izpausmju dažādība romoloģijas ieskatā"
Andris Tertats ir vienīgais romu izcelsmes psihologs Latvijā, kurš pats sevi dēvē arī par čiganologu. Romoloģija, čiganoloģija jeb romu studijas ir starptautiski atzīta pētniecības nozare, kas pievērsusies romu izpētei.
Romi ir grupa, par kuru sabiedrībā pastāvošie priekšstati joprojām ir bagāti dažādiem stereotipiem – tajos ietilpst gan romantizēts tēls par brīvību mīlošiem ļaudīm, kas tērpjas košos tērpos un ir izcili muzikanti, gan arī krietni negatīvāk iekrāsoti viedokļi par romu saikni ar kriminālo pasauli. Lai mazinātu stereotipus, vērts vērsties pie zinātnes.

Ceturtdien, 29. oktobrī no plkst.16.00 līdz 17.30 biedrība “Kurzemes NVO centrs” aicina ikvienu interesentu piedalīties bezmaksas tiešsaistes mācībās, lai gūtu ieskatu:
romoloģijas pamatjēdzienos,
romu vēsturiskajos un mūsdienu kontekstos,
veiksmīga staprkultūru dialoga veidošanās priekšnosacījumos  un citos jautājumos.

Būs gan priekšlasījums, gan arī iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds *
Uzvārds *
Biedrība vai nodibinājums, vai iestāde, ko pārstāvat. Vai norādiet privātpersona. *
Zoom sapulces linku vēlos saņemt e-pastā vai sms vai WhatsApp. Atbildē norādiet nepieciešamo kontaktinformāciju (Jūsu e-pastu vai telefona nr.) *
Vēlos saņemt Zoom lietošanas instrukciju savā e-pastā *
Vai vēlaties saņemt Kurzemes NVO centra jaunumus savā e-pastā? *
Ja iepriekšējā jautājumā norādījāt atbildi "Jā", lūdzu norādiet e-pastu uz kuru vēlaties saņemt jaunumus.
Par personas datu apstrādi
Jūsu norādītie personas dati tiks apkopoti un izmantoti tikai šī pasākuma organizēšanas nolūkos un netiks izpausti trešajām personām. Datus apkopo un uzglabā biedrība "Kurzemes NVO cents". E-pasts un telefons nepieciešams, lai jums nosūtītu informāciju par šo nodarbību un ar jums varētu sazināties neparedzētu izmaiņu gadījumā. Jūsu vārds un uzvārds nepieciešams, lai jūs varētu identificēt ar konkrētajiem kontaktdatiem.

Mācības organizē biedrība "Kurzemes NVO centrs"  par Kultūras ministrijas piešķirtajiem valsts budžeta līdzekļiem (līdzdarbības līgums Nr. 2.5.-8-15)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy