Request edit access
Тренінг "Дизайн проектів" 22-23 листопада 2017.
Анкета потенційного/ї учасника/учасниці

Тренінг "Дизайн проектів" є першим у циклі тренінгів для підвищення інституційної спроможності активістів та активісток локальних громад Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Дніпропетровської областей.

Навчання складається з 4 тренінгів й передбачено для активістів/ок місцевих громадських організацій та ініціативних груп, які працюють на користь своєї громади та хочуть поглибити свої знання з питань написання та оформлення своїх проектів, менеджменту, просування своєї діяльності в інформаційному просторі, ролі PR тощо.

Перший тренінг "Дизайн проектів" вищезазначеного циклу відбудеться 22-23 листопада 2017 року у м. Херсоні. Під час навчання ви отримаєте навчики підготовки успішного соціального проекту. Пройдете всі етапи від ідеї до планування ресурсів. Дізнаєтесь від досвідчених тренерів, чому правильне панування проблеми та мети є 60% успіху проекту. Що таке "дерево рішень" та загадкова логічна матриця, інші секрети ефективних проектів. Окрема сесія буде присвячена питанням пошуку коштів для виконання проектів та співпраці з донорськими організаціями.

Для кожного тренінгу циклу Ви маєте заповнити окрему анкету. Слідкуйте за нашою інфомацієї на сайті www.socioprostir.org.ua

Організатори забезпечують учасникам та учасницям відшкодування коштів за проїзд, проживання, харчування, навчальні матеріали.

Бажаючих взяти участь у тренінгу "Дизайн проектів" просимо заповнити цю анкету до 12 листопада 2017 року включно. Результати відбору будуть оголошені 15 листопада.

Пріоритет надаватиметься учасникам з сільських населених пунктів і районних центрів.

Контактна особа: Михайленко Галина gromadaproject@gmail.com

ГО "Громадський центр "Нова генерація" (м. Херсон).

Навчання проводиться в рамках проекту «Зміцнення громадянського суспільства в локальних громадах». Проект фінансується з коштів NED (Національного Фонду в підтримку демократії, США).

Особисті дані: Ім*я та прізвище *
Your answer
Дата народження
Your answer
Телефон (***)*** ** ** *
Your answer
E-mail *
Your answer
Будь ласка, подайте свій аккаунт/сторінку у фейсбуці (за наявності) *
Your answer
Адреса Вашого фактичного проживання (обов*язково вкажіть область) *
Your answer
Назва організації/ініціативної групи, яку представляєте *
Your answer
Основні напрямки роботи організації/ініціативної групи, яку представляєте *
Your answer
Чи маєте Ви досвід написання та реалізації проектів? (Якщо так, наведіть, будь ласка, коротко один приклад) *
Your answer
Зазначте три основні теми, які Вас найбільше цікавлять у тренінгу *
Your answer
Зазначте, будь ласка, чи маєте Ви додаткові потреби (наприклад, спеціальну дієту або щось інше)
Your answer
Згода на обробку персональних даних
Клікнувши на кнопку "Надіслати", відповідно до п. 6 ст. 6 та п.1.1. ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних», надаю згоду та дозвіл МО "Нова генерація" на обробку, збір, реєстрацію, накопичення, зберігання персональних даних. Наведена вище інформація також може надаватись третім особам, безпосередньо задіяним в обробці цих даних, а також в інших випадках прямо передбачених законодавством.
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms