Request edit access
Semināru cikls “No idejas līdz projekta īstenošanai”

Lai sniegtu NVO zināšanas un praktisko pieredzi projektu pieteikumu izstrādē, novembrī un decembrī NVO nams aicina Rīgas NVO - biedrību un nodibinājumu - pārstāvjus uz tiešsaistes semināru ciklu “No idejas līdz projekta īstenošanai”. Semināru ciklā paredzētas četras nodarbības: 2022. gada 16., 23., 29. novembrī un 1. decembrī no plkst. 14.00 līdz 17.00, Zoom platformā.  

 Nodarbību ciklu vadīs Sandra Zalcmane - semināru lektore, SIA “Projektu un kvalitātes vadība” projektu vadītāja-praktiķe ar vairāk nekā 19 gadu pieredzi projektu izstrādē un vadīšanā, radošuma koučs.

 Nodarbību cikla dalībnieki iegūs izpratni par nosacījumiem projektu īstenošanas dažādajos posmos un projekta rezultātu nozīmību ilgtermiņā.

Mācībās tiks veicināta jaunu projekta ideju apzināšanās, kas iedvesmotu pašus projekta īstenotājus un kas būtu vērtīgas dažādām mērķa grupām.

Nodarbības un to tēmas:

·         16. novembris - 1. nodarbība “Kas ir projekts”;

·         23. novembris - 2. nodarbība “Projekta mērķis un mērķa grupa”;

·         29. novembrī - 3. nodarbība “Projekta vides izpēte”;

·         1. decembris - 4. nodarbība “Projekta īstenošana un pārraudzība”.

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 15. novembrim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekciju platformu. Dalībnieku pieteikšanās tiek izsludināta uz visu ciklu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses! 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds  *
Nevalstiskās organizācijas nosaukums
*
E-pasts - lūdzu norādīt PRECĪZU e-pasta adresi!
*
Tālruņa numurs
*
Piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti tikai NVO nama vajadzībām. Personas dati, kā vārds, uzvārds, e-pasts un pārstāvētā organizācija ir nepieciešami, lai nodrošinātu pasākuma  īstenošanu, kā arī pamatojoties uz Publiskas personas finanšu līdzekļu un mantas izšķērdēšanas novēršanas likumu. Lai īstenotu minēto mērķi, datu apstrādi veic Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrs. Personas dati tiks apstrādāti tikai šī pasākuma organizēšanas nepieciešamībai.
*
Piekrītu turpmāk saņemt NVO nama informāciju norādītajā e-pastā
*

Kas ir tēmas vai jautājumi, kurus Jūsuprāt būtu nepieciešams iekļaut mācību programmā. 

*
Jautājums lektorei
Ierosinu organizēt seminārus par vēl šādām tēmām - lūdzam nosaukt! 
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy