Request edit access
Акредитація ЗМІ на фестиваль "Тарас Бульба"
До висвітлення подій на фестивалі залучаються усі засоби масової інформації — як вітчизняні, так і закордонні. Щоб отримати можливість висвітлювати події фестивалю безпосередньо з місця проведення, необхідно пройти акредитацію. Відсутність акредитації не забороняє вам перебувати на фестивальних заходах та висвітлювати події, що тут відбуватимуться, за умови придбання квитка. Проте акредитація може суттєво спростити доступ до тієї чи іншої інформації, що вас може зацікавити.

Наявність акредитації надає:
• безкоштовний доступ на фестивальні заходи,
• своєчасне отримання інформації про результати конкурсної частини фестивалю,
• отримання допомоги прес-секретаря під час заходів,
• запрошення на підсумкову прес-конференцію,
• доступ за лаштунки сцен.

Правила акредитації
Для акредитації потрібно заповнити форму.
Від друкованих видань на фестивалі можуть бути 2 людини (кореспондент та фотограф) на підставі розміщеного прес-анонсу та афіші заходу. Необхідно надіслати інформацію про публікації (номер, дата виходу прес-анонсу та афіші заходу – просканований варіанти сторінки).
Від інтернет-видання – 2 представники (кореспондент та фотограф). Потрібно вказати посилання на мінімум 2 анонси фестивалю (прес-служба надає матеріали).
Від телебачення акредитацію проходять не більше 3-х людей на підставі анонсу (демонстрація проморолика або сюжет у випуску новин чи у тематичній програмі, інтерв’ю з представником оргкомітету тощо).
Радіостанції – 1 людина. Акредитація здійснюється на підставі анонсу (демонстрація проморолика або сюжет у випуску новин чи у тематичній програмі, інтерв’ю з представником оргкомітету тощо).
Пабліки в соцмережах (повинен мати більш як 10 тисяч підписників)- 1 людина. Вказати посилання на мінімум 10 репостів або новин фестивалю.
Фотографи повинні надіслати посилання, де розміщені фото із репортажного знімання.
Акредитовані ЗМІ протягом двох тижнів після заходу обов’язково мають надіслати посилання на опублікований репортаж/фото- відеорепортаж або інформацію (номер, дата виходу, скан-копія) про його вихід у виданні.

Оргкомітет фестивалю залишає за собою право відмовити у наданні акредитації представникам ЗМІ, які у попередні роки не виконали умов акредитації, зокрема, не розмістили постінформаційні матеріали про фестиваль.

Для акредитації всі матеріали потрібно надіслати до 8 липня на адресу: mmasiuk98@gmail.com

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service