Request edit access
Відбір волонтерів на Освітній фест прав людини 2021
Друже, привіт!

Запрошуємо Тебе взяти участь в конкурсі волонтерів Освітнього фесту прав людини. Захід проходитиме з 26 липня до 10 серпня поблизу Чернігова (село Количівка).

🏠Фестиваль, що проводиться на базі Освітнього дому прав людини у Чернігові, цьогоріч святкує уже свій п'ятий День народження! За цей час він встигнув виховати цілу плеяду знавців та захисників своїх прав. І це - надзвичайно потужно, чи не так?

💬Організовуючи Освітній Фест прав людини ми намагаємося зробити свій внесок у розвиток громадянської мережі активістів, які просувають та захищають права людини.

🦸🏻‍♀🦸🏻‍♂І нам необхідна Твоя допомога!

😀Адже  саме завдяки волонтерам ми встигаємо бути всюди та одразу, відгукуватися на всі прохання координаторів та учасників та в цілому підтримувати гарну атмосферу!

💪🏻Тому заповнюй, будь ласка, форму - і всі разом будемо на варті взаємопідтримки і допомоги!

➡Також варто повідомити, що обов’язковою умовою участі відібраних волонтерів/-ок є сплата організаційного внеску у розмірі 300 грн. Внесок потрібно буде сплатити після отримання запрошення на фестиваль.

🏫Організатори Освітнього Фесту покривають витрати на проїзд (в розмірі вартості квитка на автобус чи потяг (вагон купе або Інтерсіті+ 2 класу), проживання та харчування.

🏫 Волонтери житимуть на місці проведення фесту. Окрім цього, також буде забезпечена опція проживання у наметах (звісно, за Твоїм бажанням).

🚀Тож - поїхали
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Напиши, будь ласка, своє ім'я та прізвище *
Електронна пошта *
Номер телефону *
Посилання на профіль у соціальній мережі.
У якому населеному пункті Ти проживаєш? (із зазначенням області) *
Чи маєш Ти  досвід волонтерської діяльності? *
Якщо так - розкажи нам про свій досвід, будь ласка.
Чому Тобі цікаво було б волонтерити на Освітньому фесті прав людини - одному з найпотужніших подій у правозахисному полі цього літа? *
Обери, будь ласка, три найбільш пріоритетних для себе тематичних  блоки *
Required
Чому саме ці блоки є для тебе пріоритетними? *
Чи хотів би Ти жити в наметі упродовж тематичного блоку фестивалю? *
Цим я підтверджую свою усвідомленість та відповідальність за своє самопочуття і здоров'я перед собою та іншими учасниками. Забов'язуюсь дотримуватися усіх карантинних заходів. *
Цим я підтверджую, що у випадку відбору мене в якості волонтера/-ки Освітнього Фесту прав людини 2021 я сплачу організаційний внесок у розмірі 300 грн. *
Я надаю згоду організаторам Освітнього Фесту прав людини на обробку моїх персональних даних згідно із законодавством. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of CU "EHRH - CHERNIHIV". Report Abuse