Request edit access
Formularz z odpowiedziami
Specjalna oferta „Filozofuj!” tylko dla uczestników X Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego. Tylko dziś (14.06), uczestnicy konkursu będą mogli zapisać się na 4. edycję Letniej Szkoły „Filozofuj!”. Same zapisy nie gwarantują miejsca na 4.LSF. Decyduje kolejność zgłoszeń. O kwalifikacji organizatorzy poinformują 15 czerwca – następnego dnia. Uczestnik zobowiązany będzie do ekspresowego spłacenia zadatku za wyjazd.
Szczegóły:
23-30 lipca 2022 magazyn „Filozofuj!” (jedyne czasopismo w Polsce popularyzujące filozofię) organizuje już 4. edycję Letniej Szkoły. Jest to projekt skierowany do młodzieży licealnej i studenckiej, który łączy aktywny wypoczynek z rozwijaniem pasji filozoficznych. W ramach Letniej Szkoły „Filozofuj!” są przeprowadzane warsztaty filozoficzne ze specjalistami z dziedziny filozofii, warsztaty redaktorskie prowadzone przez zespół „Filozofuj!” oraz dyskusje i debaty uczestników.  
Motywem przewodnim tegorocznej edycji będzie krytyczne myślenie.
Szacowany koszt na uczestnika będzie wynosił 1560 zł brutto (dokładny koszt będzie jeszcze potwierdzony - staramy się o uzyskanie dofinansowania, więc w przypadku uzyskania go, koszt będzie niższy)
Szczegóły będą sukcesywnie publikowane na stronie portalu filozofuj.eu oraz na fanpage’u czasopisma na Facebooku.
O tej i poprzednich edycjach przeczytacie pod tym linkiem: https://filozofuj.eu/category/lsf/ 
Załoga F! serdecznie zaprasza na LSF 2022!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy