Request edit access
Savižudybių intervencijos įgūdžių mokymai  ASIST  
ASIST yra dviejų dienų standartizuoti, interaktyvūs mokymai savižudybių intervencijos įgūdžiams formuoti. Jų metu dalyviai mokosi atpažinti savižudybės riziką, pradėti pokalbį apie savižudybę, išklausyti apie savižudybę svarstantį žmogų, nustatyti apie savižudybę svarstančio žmogaus poreikius, sukurti individualizuotą saugumo planą.

Mokymai trunka dvi dienas, nuo 09:00 val. iki 17:00 val.

Mokymuose gali dalyvauti socialiniai darbuotojai, gydytojai, slaugytojos, mokytojai, seniūnijų darbuotojai, policijos ir priešgaisrinės apsaugos pareigūnai, gyd. psichiatrai, psichologai, psichoterapeutai.

Į mokymus kviečiami Vilniaus miesto gyventojai. Po registracijos gausite patvirtinimą, o iki mokymų likus kelioms dienoms - priminimą.

Jūsų duomenys bus naudojami registracijai į mokymus patvirtinti ir tolimesnei komunikacijai dėl mokymų organizavimo. Duomenų nekaupiame ir jokiais kitais tikslais jų nenaudojame.

Turite klausimų? Kreipkitės greta.oklinskaite@vvsb.lt arba savizudybiuprevencija@vvsb.lt
Skambučių laukiame +370 (659) 68 496
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Pasirinkite mokymų laiką
*
Dalyvio duomenys
Vardas Pavardė *
Darbovietė *
Pareigos arba specialybė *
El. pašto adresas *
Telefono numeris *
Pateikdamas informaciją sutinku mokymuose dalyvauti abi dienas *
Sutinku, kad Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (toliau - Biuras), juridinio asmens kodas 301850606, adresas Polocko g. 12–2, LT-01204 Vilnius, el. paštas info@vvsb.lt, tel. Nr. 8-5-2711244 tvarkytų mano aukščiau nurodytus asmens duomenis Biuro vykdomoms sveikatinimo veikloms. *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy