Request edit access
Групові візити з освітніми програмами
Запрошуємо долучитися до захопливого світу науки шкільні групи, дружні колективи та великі родини! Пропонуємо придбати квитки на інтерактивні освітні програми з різних галузей знань. Музей підготував цікавинки для дітей початкової та середньої школи, дорослих, родин і, навіть, іменинників!

Аліса в Задзеркаллі (1-4 клас)
Нам знадобиться всього лише 45 хвилин, щоб поринути у світ задзеркалля! Разом з Алісою ми зрозуміємо, що таке симетрія і чому нам не подобається «ідеальне симетричне обличчя»? Збагнемо як працює кінематограф і як створюється анімація? Проведемо експерименти та зможемо розкусити світ наших відчуттів.
Від ложки до GPS (4-7 клас)
Впродовж заняття ми дізнаємося про історію навігації та дамо відповідь на запитання, що змушувало людей шукати кращої долі на нових землях? Як людям вдалося розселитися по всьому світу і не заблукати? Розберемося у складному питанні напрямів та як слід користуватися компасом. Ну і нарешті відкриємо таємницю виготовлення навігаційного обладнання у домашніх умовах.
Заняття з англійської мови за методикою CLIL (8-14 років)
Заняття, що поєднують у собі вивчення англійської мови та опанування певної галузі науки, представленої в музеї. Учасники матимуть змогу отримати нові знання з фізики, хімії, оптики, астрономії, географії, історії тощо та покращити свій рівень володіння англійською мовою. Вивчення мови у контексті певної дисципліни сприяє розвитку зацікавленості та активному використанню мови на практиці.
«Швидше, вище, сильніше!» (для дорослих та родин)
Разом зі своїми колегами, друзями та близькими ви зможете цікаво провести час досліджуючи особливості власного тіла. Заняття відбувається у форматі квесту та майстер-класу. Ви зможете дізнатися, що таке ритм, чому важлива швидкість реакції, як втримати рівновагу, чому вдома можна грати з м'ячем та з чого складається спортивний інвентар.
Email address *
Електронна адреса* *
Прізвище та ім'я *
Ви плануєте відвідати Музей *
Оберіть освітню програму *
Бажана дата *
MM
/
DD
/
YYYY
Альтернативна дата (на випадок, якщо попередньо обрана виявиться заброньованою) *
MM
/
DD
/
YYYY
Час візиту *
Кількість відвідувачів *
Номер телефону *
Тут Ви можете лишити свої запитання, щоб ми обговорили їх під час зв'язку телефоном :) *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Малая академия наук Украины. Report Abuse