Request edit access
Tiešsaistes seminārs “Baltijas-Amerikas Dialoga programma: finansējums ASV eksperta vizītei”

NVO nams aicina Rīgas nevalstisko organizāciju - biedrību un nodibinājumu - pārstāvjus pieteikties informatīvajam tiešsaistes semināram “Baltijas-Amerikas Dialoga programma: finansējums ASV eksperta vizītei”. Tiešsaistes seminārs notiks Zoom platformā pirmdien, 2022. gada 12. decembrī, no plkst. 14.00 līdz 15.00.

Biedrības, nodibinājumi un izglītības iestādes, plānojot projektu vai apmācību organizēšanu aktuālā jomā, aicinātas savam projektam piesaistīt ekspertu vai vieslektoru no ASV, saņemot Baltijas-Amerikas Dialoga programmas sniegto finansējumu. Grants paredzēts jebkuras jomas projekta īstenošanai, sedzot ASV speciālista ceļa un uzturēšanās izmaksas.

BAFF stipendiju programmu pārstāve Latvijā Ilze Bembere semināra gaitā iepazīstinās NVO pārstāvjus ar iespējām saņemt finansējumu ASV speciālistu vizītei uz Latviju un sniegs praktiskus ieteikumus projektu sagatavošanai. Noslēgumā plānota jautājumu un atbilžu sesija.

Interesentiem, kuri būs pieteikušies līdz 9. decembrim, iepriekš tiks nosūtīta saite uz lekcijas platformu. Reģistrējoties lūdzam norādīt precīzas e-pasta adreses!

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds  *
Nevalstiskās organizācijas nosaukums *
Tālruņa numurs *
Piekrītu, ka mani dati tiks izmantoti tikai NVO nama vajadzībām
*
Piekrītu turpmāk saņemt NVO nama informāciju norādītajā e-pastā
*
Ierosinu organizēt seminārus par vēl šādām tēmām  - lūdzu nosaukt
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy