Request edit access
Pietiekuma anketa diskusijai - Cik atvērta ir sabiedrība dažādām atbalsta formām, lai stiprinātu pilsonisko sabiedrību?// Application form for discussion - How open is society to provide forms of support to strengthen civil society?
Latvijas Pilsoniskā alianase aicina piedalīties diskusijā par atbalsta veidiem un tendencēm NVO 10.novembrī
pl. 14.00-16.30 Zoom platformā. Saiti uz tikšanos nosūtīsim uz Jūsu norādīto e-pastu līdz 9.novembrim.
Šis pasākums ir tapis ar Ziemeļvalstu Ministru padomes finansiālu atbalstu.

The Civic Alliance - Latvia invites to participate in a discussion on the types and trends of support for CSOs on November 10 at 2.00-4.30AM (GMT+3) in Zoom platform. We will send the link to the e-mail by November 9. This event has been organized with the financial support from the Nordic Council of Ministers.
Vārds, Uzvārds/Name, Surname *
Pārstāvētā organizācija/ Represented organization
E-pasts/ E-mail *
Jūsu pārstāvētā valsts / Your represented country.
Clear selection
Vai vēlaties saņemt savā e-pastā biedrības "Latvijas Pilsoniskā alianse" iknedēļas ziņu lapu?/ Would you like to receive the weekly news page of the Civic Alliance - Latvia in your e-mail (In English)?
Clear selection
Mēs garantējām drošu datu apstrādi, uzglabāšanu un konfidencialitāti, kā arī personu datu un saņemtās informācijas neizpaušanu trešajām personām, saskaņā ar prasībām, ko nosaka tiesiskais regulējums. Kā arī Jūsu kontaktinformāciju izmantosim tikai ar mērķi sniegt papildus informāciju par šīm apmācībām.
We ensure safety of data processing, storage and confidentiality, as well as non-disclosure of personal data and the collected information to the third parties in accordance with legislative requirements.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy