Request edit access
קול גירל קלאב - מפגש קהילה של המגזין
המגזין Fashion Tails מקבל מימד חדש ופוגש אתכן גם בחיים האמיתיים בסדרת מפגשים.
מטרת כל מפגש היא לייצר את חוויית הקריאה במגזין - גם במציאות, תוך יצירת חיבורים משמעותיים בין חברות הקהילה. הנושא המרכזי של המפגש יהיה מציאת הזהות שלנו כנשים בעולם החדש, תוכן שבו אני עוסקת לא מעט במסגרת הפוסטים שעולים במגזין.

1. נושא המפגש
"הקמת עסק בעולם החדש"
במפגש אספר לכן על הדרך המקצועית והאישית שעברתי במהלך העשור האחרון, כפי שמעולם לא חלקתי על גבי דפי המגזין או בסושיאל מדיה. העסק שלי התפתח במקביל לחיזוק הזהות האישית שלי ולכן השיחה תכלול גם טיפים מעשיים שעזרו לי לגבש את הזהות הזו והטקטיקות בהן נקטתי כדי לקדם את העסק לנקודה הנוכחית.

במשך למעלה מעשור אני מפתחת את מגזין הלייף סטייל שלי, תוך שיצרתי לעצמי מקום עבודה שלא היה קיים עד לפני כמה שנים וכיום הוא מפרנס אותי וגם את האנשים שעובדים יחד איתי. עברתי מסלול מרתק בעולם התוכן עד שהגעתי לנקודה שבה הבנתי בדיוק במה אני רוצה לעסוק. במפגש נדבר בלי פילטרים על הדרך שאנחנו מפלסות לעצמנו בעולם החדש, מבלי להתפשר על איכות העשייה ועל האמת האישית שלנו - עם כל האתגרים שבדרך.

בשיחה נעסוק בנושאים הבאים:
- איך נכון להגדיר ולמנף את הייחודיות שלנו לכדי הצלחה בעולם העסקי/ האישי? + התנסות מעשית
- שיווק ומיתוג עצמי בעולם החדש של הסושיאל מדיה
- איך לעשות שימוש ב"לא" כדי לבנות לעצמנו עולם של "כן"

2. מהמפגש תצאו עם כלים ממשיים:
- היכולת להגדיר את עצמכן, בין אם מבחינה אישית או מקצועית - ולהניח את האצבע על הייחודיות שלכן
- היכולת לפגוש נשים מגוונות מתוך הקהילה שלנו במטרה ליצור שיתופי פעולה איכותיים
- זמן איכות אחת על אחת יחד איתי
- הפתעה: גודי באג באווירת המגזין

3. מחיר:
270 ש"ח כולל מע"מ

4. פרטים נוספים:
המפגש יתקיים בשלושה מועדים שונים:
יום שישי, ה-20.12, בשעות 10:00-13:00
יום שלישי, ה-14.1, בשעות 17:00-20:00
יום שלישי, ה-11.2, בשעות 10:00-13:00
האירוע יתקיים ברמת אביב (כתובת מדויקת והסדרי חנייה יישלחו למשתתפות בסמוך לאירוע)
מפגש הקהילה יכלול קוקטיילים, נשנושים טעימים והיכרות איתי ועם שאר חברות הקהילה.

5. שימו לב: תהליך ההרשמה הסופי מצריך מילוי הטופס המצורף, ההרשמה לאירוע היא אינה על בסיס מקום פנוי ולכן המשתתפות באירוע יצטרכו לקבל מייל סופי ובו לינק לתשלום (מילוי השאלון לא מבטיח השתתפות במפגש וקניית כרטיס).

6. שאלות נפוצות
- האם המפגש מיועד רק לבעלות עסק?
ממש לא! יצרתי את המפגש מתוך המחשבה וההיכרות עם חברות הקהילה שלי והגיוון שקיים בתוך הקהילה שלנו. יצרתי את השיחה ואת המפגש כך שכל אחת תוכל לקחת אותם למקום שלה, בין אם למקום האישי, המקצועי או גם וגם. בעלות העסקים תוכלנה לקבל החזר מע"מ באמצעות קבלה המוכרת לצרכי מס אך המפגש מיועד לנשים מתחומים עיסוק ועולם שונים. הנושא המרכזי של המפגש הוא "זהות" - נושא שכל חברה בקהילה שלנו תוכל להתחבר אליו מנקודת מבטה.

- מדוע המפגש בתשלום?
ברמה הלוגיסטית, עבדנו במשך חודשים כדי ליצור עבורכן בוקר חווייתי של שלוש שעות הכולל תוכן, פינוקים ואת האווירה המנצנצת של המגזין גם במציאות. המפגש שלנו הוא חוויה לכל דבר ועניין - ולכן אני מזמינה אתכן להשקיע בה כדי שתוכלו ליהנות מהשראה, טיפים מעשיים והפתעות.
המפגש מהווה הזדמנות להקשיב לראשונה לסיפור האישי והעסקי שלי, יחד עם כל הטיפים המעשיים שלמדתי עם הזמן - טיפים שיש להם ערך עצום בעולם החדש.

- מדוע המפגש מתקיים במתכונת מצומצמת?
חשוב לי שהמפגש ירגיש כמו זמן איכות עם חברות: אינטימי, איכותי ומשובח, לכן היה חשוב לי להגביל את כמות המשתתפות מראש. המפגש מיועד לחברות הקהילה בלבד והמתכונת שלו נועדה להעניק תחושה נעימה של זמן איכות משותף.
Email address *
מהו התאריך המועדף עלייך להגעה לאירוע?
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fashion tails. Report Abuse