Αγαπητή φοιτήτρια, Αγαπητέ φοιτητή,
Στα πλαίσια μιας έρευνας ενδιαφερόμαστε να μάθουμε πως περνάτε τον Ελεύθερο Χρόνο σας κατα την διάρκεια της φοίτησής σας. Ειδικότερα μας ενδιαφέρουν οι αθλητικές δραστηριότητες και οι δραστηριότητες αναψυχής στον Ελεύθερο Χρόνο σας. Οι απόψεις σας είναι πολύ σημαντικές, προκειμένου να πληροφορηθούμε για τα κίνητρά σας και τα ενδιαφέροντα που έχετε κατα την διάρκεια των σπουδών σας. Η συμμετοχή σας παράλληλα θα μας βοηθήσει για να ικανοποιηθούν τα ενδιαφέροντα που έχετε στον Ελεύθερο Χρόνο σας. Το παρόν ερωτηματολόγιο είναι ανώνυμο, έχει καθαρά ερευνητικό χαρακτήρα και οι ερωτήσεις εξυπηρετούν μόνο ερευνητικούς σκοπούς. Για αυτό σας παρακαλούμε συμπληρώσετε αυτό με πληρότητα, ειλικρίνεια και αυθορμητισμό. Για τη συμμετοχή και τη συνεργασία σας στην έρευνα αυτή σας ευχαριστούμε θερμά. Διεκρύνησεις: Στις παρακάτω ερώτησεις, απαντάτε, επιλέγοντας την απάντηση που αντιστοιχεί στις εκτιμήσεις σας. Ερευνητής: Δρ. Αντώνης Τοσουνίδης, ΕΕΠ Φυσικής Αγωγής, Πανεπιστημίου Ιωαννίνων, Μέλος της Επιστημονικής Επιτροπής της Επιτροπής Αθλητισμού Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης (ΕΑΤΕ) του ΥΠ.Ε.Π.Θ. Δρ. Επιστήμης του Ελεύθερου Χρόνου του αθλητικού Πανεπιστημίου της Κολωνίας (DSHS), Μέλος του European Japan Experts Association (EJEA), Επιμέλεια Ηλεκτρονικού Ερωτηματολογίου. Email:
atosounidis@uowm.gr