Request edit access
ZiQa animacje_zapytanie
Witamy serdecznie,
ekipa Animatorów #ZiQa to grupa animatorów z pasją, która do każdego zamówienia podchodzi bardzo indywidualnie. Aby w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom prosimy o kilka informacji, które pozwolą przygotować odpowiednią ofertę animacyjną właśnie dla WAS.
Oferta przygotowywana jest na podstawie informacji uzyskanych w ankiecie, dlatego też czas oczekiwania na gotową wycenę wynosi między 2 - 3 dni robocze.
Zapewniamy opiekę, dobrą zabawę i niesamowite atrakcje dla najmłodszych nie zapominając o ich bezpieczeństwie , jak również komforcie dorosłych.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa i odpowiedniej jakości usług animacje #ZiQa prowadzone są przez dwóch animatorów i przeznaczone są głównie dla dzieci od 4 roku życia. W przypadku młodszych podopiecznych mogą oni brać udział w animacjach wyłącznie po uzgodnieniu tego faktu na etapie podpisywania umowy o usługę animacyjną z naszą firmą.

Email address *
Imię i Nazwisko *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Rodzaj wydarzenia/ uroczystości (w przypadku zaznaczenia opcji: impreza plenerowa lub event okazjonalny prosimy o sprecyzowanie dokładnie wydarzenia udzielając dodatkowo odpowiedzi w opcji "Inne...") *
Required
Termin odbywania się animacji *
MM
/
DD
/
YYYY
Miejsce odbywania się animacji (miejscowość, nazwa lokalu itp.) *
Your answer
Czas trwania animacji (orientacyjny) *
Required
Liczba uczestników (orientacyjnie) *
Your answer
Wiek uczestników (orientacyjnie) *
Required
Atrakcje dodatkowe *
Required
Dodatkowy Animator/Opiekun (dla dzieci poniżej 4 roku życia) *
Skąd dowiedział/a się Pan/Pani o naszej firmie ZIQA & ZIQA FUN ? *
Required
Dodatkowe sugestie, prośby, zapytania, kody rabatowe
Your answer
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA RÓWNIEŻ Z INNYCH USŁUG REALIZOWANYCH PRZEZ FIRMĘ ANIMACYJNĄ ZIQA
- Warsztaty rękodzieła artystycznego (DIY, czyli zrób to sam)
- Gra Terenowa / Questing (forma animacji przygotowywana głównie z myślą o grupach zorganizowanych)
- Profesjonalna fotorelacja (dostępna wyłącznie w pakiecie z zamówieniem obejmującym animacje ZIQA)
- Urodziny tematyczne (dostępne tylko przy zgłoszeniach z miesięcznym wyprzedzeniem, ale zawsze można dopytać ...)RODO
Od 25 maja 2018 roku w Polsce stosowane jest rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych/RODO). W związku z tym, informujemy, iż:
Administratorem Twoich danych osobowych jest ZIQA (zwana dalej „Administratorem”). Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu marketingu produktów oraz usług Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych/RODO). Administrator nie będzie udostępniał Twoich danych osobowych innym podmiotom (odbiorcom). Administrator nie będzie przekazywał Twoich danych osobowych do państw trzecich. Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Masz prawo do przenoszenia danych i przesłania ich innemu administratorowi lub do żądania, w razie możliwości technicznych, przesłania tych danych bezpośrednio innemu administratorowi.Masz prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcia zgody dokonuje się poprzez kontakt e-mail. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do prawidłowej realizacji usługi animacyjnej.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service