Request edit access
Семінар для підприємців "Мікробізнес в Україні: європейський досвід"
19 березня 2020 року о 15:00 Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників мікробізнесу Чернігова та Чернігівської області, а також усіх зацікавлених взяти участь у семінарі "Мікробізнес в Україні: європейський досвід".

Семінар відбудеться за адресою: м. Чернігів, Чернігівський регіональний офіс Програми "U-LEAD з Європою", вул. Святомиколаївська, 12-А, 1-й поверх.

Семінар проводиться Представництвом ЄС у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Європейською Мережею Підприємств (EEN). Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Станіслава Королькова, тел. +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua, або до Аліси Тягун, тел +38(095)726-54-66, atiagun@internews.ua.
Ім'я *
Your answer
Прізвище *
Your answer
Яке підприємство Ви представляєте? *
Your answer
Сфера діяльності підприємства *
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Електронна адреса *
Your answer
Зазначте, з якого інформаційного джерела Ви дізналися про семінар *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy