Request edit access
Анкета участника I-го Всеукраїнського пленеру з питань природничих наук
Приголомшлива новина для магістрів, аспірантів та молодих вчених України!
Вже 20-23 липня 2017 р. Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих вчених ОДЕКУ (http://odeku.edu.ua/i-j-vseukrayinskij-plener-z-pitan-prirodnichih-nauk/) організовує «I-й Всеукраїнський пленер з питань природничих наук», приурочений до святкування 85-річчя Одеського державного екологічного університету.

Наша конференція носить пленарний (фр. "en plein air" - відкрите повітря) характер, що передбачає роботу в натуральній природній обстановці поза приміщенням. Такий формат конференції має сприяти синтезу теоретичних знань та живої реальності, що дозволить підвищити творчий досвід молодих науковців та поглянути на проблематику своїх досліджень під іншим кутом.

Метою конференції є обговорення та пошук рішень актуальних проблем в галузі природничих наук, встановлення контактів та обмін досвідом між молодими вченими різних ВНЗ України.

До участі у конференції запрошуються магістри, аспіранти та молоді вчені, що працюють за наступними напрямками:
1. Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування.
2. Економіка природокористування.
3. Науки про Землю (метеорологія, океанологія, гідрологія, гідрографія, агрометеорологія, атмосферна геофізика, кліматологія).
4. Інформаційні технології в галузі природничих наук.

Літо, Одеса, море, сонце, відпочинок і природнича наукова діяльність - все це стане можливим для вас вже цього літа! Подаруй собі незабутні враження та зроби вагомий внесок у розвиток природничих наук!

Запрошуємо всіх бажаючих!

Слідкуйте за новинами на сторінках у соціальних мережах:
https://www.facebook.com/ScienceOSENU/
https://vk.com/science_osenu

Контакти НТ ОДЕКУ:
scientists.osenu@gmail.com

Координатор:
Ангеліна Докус
(099) 653-28-53
angel.dokus@gmail.com

Тези доповідей I-го Всеукраїнського пленеру з питань природничих наук буду сформовані в електронному збірнику та розміщені на офіційному сайті університету
Детальна інформація буде надіслана у інформаційному листі
У зв'язку із обмеженою кількістю місць, буде проводитись відбір учасників ПЛЕНЕРУ
Організаційний внесок складає 500 гривень*
*Організаційний внесок (пакет учасника, екскурсія містом, обід, welcome coffee, науковий пікнік) сплачується після підтвердження участі у Пленері.
Реквізити будуть надіслані разом із повідомленням про схвальне рішення Оргкомітету Пленеру. Проживання на час заходу сплачується окремо.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms