Request edit access
Mailing list
Naše hry v roce 2023 už jsou obsazené. Respektive volná už jsou jen nějaká místa v mezinárodním uvedení hry Good people of Languedok. To bude v angličtině.
V roce 2024 toho plánujeme víc - určitě historické Albigenské, Krvavé časy, Akkon 1291a dvě postapo hry - Čistí a Prométheové. Jen zatím neznáme termíny. Termíny pro hry, které budeme uvádět v roce 2024 budeme znát někdy v listopadu.
Kdo jste facobookový, je nejjednodušší sledovat stránku https://www.facebook.com/CestyCasem/.
Kdo ejste, můžete využít tenhle mailing - Pokud se do něj zapíšete dáme vám (jednou ročně) vědět, jakmile budeme znát termíny a budeme otvírat přihlašování na hry. 

Odesláním formuláře nám dáváte souhlas se správou vašich osobních údajů uvedených ve formuláři. Považujeme je za důvěrné a zacházíme s nimi v souladu s platnými zákony a Zásadami ochrany osobních údajů, které jsou uvedené na http://cestycasem.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju/
Kdybyste chtěli některé citlivé informace říct osobně jen nám organizátorům, směle se na nás obraťte  nejlépe přes messenger: na FB nás najdete jako Gabriela Houšková Benešová a Tomáš Houška, nebo pište rovnou Cestám Časem.

V  políčku E-mailová adresa uveďte, prosím, adresu, kterou OPRAVDU používáte, ať můžeme komunikovat.

Tedy směle do toho!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno
Příjmení
Pro zjednodušení komunikace používáme hodně FaceBook. Vyhovuje-li ti tento druh spojení, napiš nám sem své Facebookové jméno.
Telefon
Pro pedagogy umíme najít cesty, jak hru spojit s kurzem DVPP (mojeskola.net/dvpp). Když nám o sobě dáte vědět, popíšeme si pak vše potřebné individuálně mailem.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy