Request edit access
MOKYMAI MOKYKLŲ VAIKO GEROVĖS KOMISIJŲ NARIAMS Širvintose rugsėjo 19 d. (Širvintų ir Ukmergės rajonų savivaldybių mokykloms)
Atsižvelgiant į tai, kad Europos Sąjungoje nuo 2018 m. gegužės 25 d. pradėtas taikyti naujas Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (ES) 2016/679, prašome Jūsų sutikimo, registracijos į kvalifikacijos tobulinimo renginius tikslu, perduoti tvarkyti mums savo asmens duomenis (vardas, pavardė, telefono numeris, el. pašto adresas, informacija apie darbovietę, pareigas, darbo stažą, kvalifikaciją, jos tobulinimo faktus, kompetencijas).
Jūsų tvarkomų asmens duomenų valdytojas yra Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras, įstaigos kodas 193101717, buveinės adresas Viršuliškių g. 103, Vilnius. Pažymime, kad galimybė dalyvauti Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro ir jo įgyvendinamų ES projektų kvalifikacijos tobulinimo renginiuose suteikiama tik gavus Jūsų sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Informuojame, kad Jūs turite teisę nesutikti ar bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą tvarkyti Jūsų duomenis ankščiau nurodytu tikslu.
Asmens duomenų apsaugos pareigūnas - Irena Stankuvienė, el.p. irena.stankuviene@sppc.lt

*Privaloma
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service