Request edit access
Rekrutacja – SEOcopywriter
Cześć! Dzięki za zainteresowanie ofertą pracy w TXT4SEO jako SEOcopywriter.

Pierwszym etapem rekrutacyjnym jest uzupełnienie poniższego formularza. Zawiera on pytania, które pomogą nam lepiej poznać Ciebie i Twoje umiejętności. Uzupełnij wszystko na spokojnie, zgodnie z prawdą i najlepiej jak potrafisz. W ciągu kilku, maksymalnie kilkunastu dni, będziemy analizować ankiety.

Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli się do Ciebie odezwać i poprowadzić przez kolejny etap...
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Informacja
Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie Grupa ALL4SEO Magda Karamara, ul. Grunwaldzka 128/1, 80-244 Gdańsk, NIP 5842619607. Podane dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.
Imię i nazwisko *
Adres mailowy *
Skąd rekrutujesz? *
Przygotuj artykuł na 2000 znaków ze spacjami na temat: „Higiena ciała u alergików. Z jakich kosmetyków korzystać?”. W poniższym miejscu wgraj link do Google Docs, w którym znajduje się Twój artykuł. Pamiętaj o wybraniu odpowiednich ustawień udostępniania ("Każdy użytkownik internetu mający ten link może edytować). W innym przypadku nie będziemy w stanie sprawdzić Twojego tekstu. Podczas pisania trzymaj się ściśle podanych wytycznych, które znajdziesz pod tym linkiem: https://docs.google.com/document/d/1SIgzwNqY5j-vHWb37P6--F1lw9XgaQOjPuPAtZx5C50/edit?usp=sharing *
Tekst służy nam jedynie do celów rekrutacyjnych, wciąż jednak pozostaje Twoją własnością i zachowujesz do niego wszelkie prawa.
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of karamara.pl. Report Abuse