Request edit access
Dziecięca i nastoletnia depresja.
"Dziecięca i nastoletnia depresja. O roli nauczyciela w procesie rozpoznawania zaburzeń nastroju na tle depresyjnym"

Jest to warsztat doskonalenia zawodowego adresowany do nauczycieli, wychowawców, a także do rodziców, którzy chcą zyskać umiejętność rozpoznawania symptomów depresyjnych.

Podczas trzygodzinnego warsztatu otrzymają Państwo wiedzę teoretyczną z zakresu diagnozy zaburzeń depresyjnych, sposobów leczenia, a także zakresu postępowania w przypadku występowania myśli samobójczych. Uwzględnimy w sposób szczególny moment rozwojowy i wpływ wieku dziecka na przebieg depresji.

Podczas pracy w małych grupach podejmą Państwo refleksję nad sytuacjami z życia codziennego, w których objawia się depresja u dzieci i młodzieży oraz przećwiczą Państwo prowadzenie rozmowy zarówno z uczniem wykazujący symptomy depresji jak i z jego rodzicami.

Zajęcia odbędą się w trybie online za pośrednictwem platformy ZOOM. Link do spotkania zostanie przesłany po dokonaniu zapisu. Prosimy o podane numeru telefonu, aby rozwiązać sytuacje problemowe przed i w trakcie zajęć.

Prosimy również o zainstalowanie przed zajęciami programu ze strony: https://zoom.us/download

Przed zajęciami otrzymają Państwo pocztą materiały szkoleniowe. Aby Państwo mieli pewność, że materiały dotrą na czas prosimy o zapisy najlepiej do poniedziałku 14 lutego.

Jako nauczyciele mają Państwo możliwość ubiegania się dofinansowanie w szkole w celu doskonalenia zawodowego. Zachęcamy więc, aby złożyć wniosek do dyrektora szkoły i w formularzu podać dane do faktury. Po szkoleniu zostaną Państwu przesłane certyfikaty drogą elektroniczną.

Warsztaty prowadzi pani Katarzyna Panek. Ukończyła resocjalizację i psychologię, pracuje jako psychoterapeuta systemowy (rodzinny), prowadzi warsztaty dla rodziców, dzieci i młodzieży.


Termin: 18 lutego 2022 r., godzina 16.00-19.00
Koszt: 90 zł (w cenę wliczone są materiały szkoleniowe oraz ich przesyłka)
Zgłoszenie zostaje przyjęte w momencie zaksięgowania przelewu tytułem "Warsztaty o depresji" na konto:
 65 1050 1025 1000 0092 8896 1031
 
Zgłoszenia przyjmujemy do środy 16 lutego 2022 r. do godziny 12.00
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Ulica *
Kod pocztowy *
Miejscowość *
Mail *
Telefon *
Podanie numeru telefonu jest opcjonalne. Jednak ułatwi kontakt w przypadku rozwiązywania problemów przed i w trakcie spotkania.
Chcę otrzymać fakturę *
Jeśli chcesz otrzymać fakturę koniecznie podaj poniższe dane. Pełna nazwa szkoły:
Adres szkoły:
NIP szkoły:
Uwagi
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy