Request edit access
O podatkach przy kawie - JPK - pierwsze doświadczenia
15 listopada 2016 r. w godz. 10:00 - 13:00
Centrum Biznesowo-Konferencyjnego ZIG
ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 we Wrocławiu

Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Imię:
Your answer
Nazwisko:
Your answer
Stanowisko:
Your answer
Firma:
Your answer
Adres e-mail:
Your answer
Nr telefonu:
Your answer
Dziękujemy za zgłoszenie
Oświadczenie:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratorów danych osobowych:
1. Holmes Place Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 63, w celach marketingowych i promocyjnych związanych z organizacją spotkania "Jak regularne treningi wpływają na psychikę, samopoczucie” w dniu 18 września 2017r.
2. Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 w celach marketingowych i promocyjnych związanych z organizacją spotkania "Jak regularne treningi wpływają na psychikę, samopoczucie” w dniu 18 września 2017r. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w dowolnym czasie, w tym również w przyszłości. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm) przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści swych danych oraz ich poprawiania lub żądania usunięcia. Zgłoszenia dotyczące poprawy danych lub ich usunięcia należy kierować na adres: biuro@zig.pl

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od podmiotów:
1. Holmes Place Poland Sp. z o.o.z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 63 informacji marketingowych i promocyjnych związanych z działalnością firmy.
2. Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy z siedzibą we Wrocławiu, ul. Ofiar Oświęcimskich 41/43 w celach marketingowych i promocyjnych związanych z organizacją spotkania "Jak regularne treningi wpływają na psychikę, samopoczucie” w dniu 18 września 2017r oraz innych spotkań organizowanych przez Izbę w przyszłości.

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Zachodnia Izba Gospodarcza. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms