Request edit access
Уроки латиської мови для громадян України A1
   
При реєстрації на БЕЗКОШТОВНЕ навчання учасник надає такі дані: ім'я, прізвище, телефон, e-mail. Реєструючись на навчання, учасник підтверджує своє вільне бажання брати участь у навчальному процесі, а також висловлює свою згоду на обробку даних відповідно до необхідного обсягу, мети та терміну навчання.
Організатор підтверджує, що дані, надані учасником, зберігатимуться та оброблятимуться лише в обсязі та протягом періоду, необхідного для перебігу навчального процесу та контролю записів учасників, але не більше 3 року після завершення навчального процесу.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par Valsts valodas saturu atbild Profesionālās tālākizglītības centrs “Mācību centrs plus”.

 #ValodaLVUKR2024

kursi.mcplus@gmail.com
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *

Ім'я та прізвище*

*

Твій вік*

*
Дата народження *
MM
/
DD
/
YYYY
Фактична адреса *

Ваш номер телефону*

*

Причина  вивчення латиської мови?*

*

Чи маєте Ви середню загальну освіту?*

*Обов’язкова вимога SIF: латиську мову можна вивчати абітурієнтам із попередньо отриманою загальною середньою освітою (обов’язково)*:

*

Подати заявку на навчання можна до 7.06.2024:

Дата початку навчання: 11.06.2024.

Дякуємо, що обрали Центр підвищення кваліфікації MC+. Після закінчення терміну прийому заявок (з 7.06.2024) з вами зв’яжеться координатор проекту для вирішення організаційних питань.

A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy