Request edit access
Zápis 2019
Vážení rodiče,
zápis na Základní školu Navis proběhne 10. až 12. 4. 2019. Velice si vážíme vašeho zájmu o naši školu. Jsme rádi, že oslovujeme rodiny, které mají opravdový zájem o vzdělání a výchovu svých dětí. Tak jako předchozí rok, i letos bude zápis probíhat formou dopolední návštěvy dětí v naší škole. Program povedou naše primární pedagožky a děti budou rozděleny do skupin po 10 až 15. Zároveň bude u zápisu přítomna školní speciální pedagožka a psycholožka. Sejdeme se v 8:30 a skončíme po 12:00, kdy děti dostanou oběd. Prosíme, abyste na zápis přinesli 70Kč, které uhradí náklady na pitný režim a jídlo. S sebou děti potřebují přezůvky a malou svačinku na dopolední pauzu. Pitný režim zajistíme.
Nabízíme i družinu do 17:00.

Bodově ohodnotíme:
Školní připravenost (sociální dovednosti, pozornost, samostatnost, komunikativní dovednosti, grafomotorika, jemná motorika, sluchová analýza, vizuální analýza)
Dítě má sourozence na ZŠ Navis
Dítě přichází ze školky MŠ Ratolest v Petříkově

Je potřeba splnit tyto tři kroky:
1. Své dítě zapište do tohoto formuláře.
2. Se mnou si domluvte schůzku, která proběhne ještě před zápisem. Promluvíme si o směřování naší školy a o specifikách výuky na Navisu. Pokud již na naší škole dítě máte, nebo pokud jsme se již viděli před rokem (a řešíte odklad), není potřeba schůzku domlouvat. Kontaktujte mne na veprek.j@gmail.com nebo na tel. 775029593
3. Vyplňte přihlášku v příloze emailu. Můžete ji přinést na schůzku s panem ředitelem, v den zápisu, nebo můžete naskenovanou poslat na sekretariat@skoly-navis.cz.

Budeme se snažit vyhovět Vašemu výběru data, každopádně od nás dostanete potvrzující email. Do první třídy budeme přijímat nejvýše 15 dětí. Výsledky budou zveřejněny na webu školy nejpozději do 30 dnů od data zápisu.
Těšíme se na setkání.
J. Vepřek, ředitel Základní škola Navis

Vaše příjmení *
Your answer
Vaše jméno *
Your answer
Email na Vás *
Your answer
Jméno Vašeho dítěte *
Your answer
Příjmení Vašeho dítěte *
Your answer
Preferovaný den zápisu *
Budu mít v tento den zájem o družinu?
Poznámka
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service