Request edit access
АНКЕТА
Запрошуємо Вас взяти участь у дослідженні, яке проводиться з метою вивчення ставлення педагогічних працівників, учнівської молоді, батьків та широкої громадськості до переходу загальноосвітніх навчальних закладів на 12-річний термін навчання та профільне навчання у старшій школі.
1. Як Ви ставитеся до перспективи запровадження в загальноосвітніх школах 12-річного терміну навчання? *
2. Як Ви ставитеся до профільного навчання у старшій школі? *
3. На Вашу думку, чи підвищить якість середньої освіти запро-вадження у загальноосвітніх школах 12-річного терміну навчання? *
4. Чи можете Ви сказати, що відчуваєте особисту зацікавленість у реформуванні середньої освіти в Україні? *
5. Чи вважаєте Ви необхідною інтеграцію вітчизняної освіти до європейського освітнього простору? *
6. Чи згодні Ви з наступними судженнями? *
Так
Ні
Важко відпосісти
Істотне збільшення обсягу знань, умінь і навичок, необхідних для ефективного включення у життя суспільства, потребує й більшого часу на їх засвоєння.
Подовження терміну шкільного навчання до 12 років послабить зацікавленість дітей у навчанні, а школа перетворитися на «клуб знайомств».
Перехід до 12-річного терміну навчання надасть доступ до якісної освіти більшій кількості дітей.
Подовження терміну навчання в загальноосвітній школі позитивно вплине на якість отриманих знань.
У результаті запровадження 12-річного терміну навчання ми матимемо погано освічених дорослих людей, які поповнять армію безробітних або дешевої робочої сили.
Запровадження 12-річки сприятиме інтеграції вітчизняної освіти до європейського освітнього простору.
Збільшення терміну шкільного навчання за європейським зразком до 12 років не виправдовує себе в українських реаліях, є недоречним та фінансово невигідним.
Додатковий 12-й рік навчання дозволить збалансувати програми і розвантажити учнів, позбавивши їх громіздких домашніх завдань та великої кількості уроків.
Спершу необхідно змінити систему підготовки та підвищення кваліфікації вчителів, систему оплати їх праці, а вже після того реформувати шкільне навчання.
Із запровадженням 12-річного терміну навчання багато корупційних складових (вступні внески, конкурсний відбір, підготовчі курси) залишаться в минулому.
Реформування освіти в Україні є малокерованим, непідготовленим процесом, який є скоріше імітацією, а не справжнім реформуванням.
При ухваленні змін у сфері шкільної освіти держава керується своїми інтересами і не завжди враховує інтереси освітян, учнів та батьків.
В процесі реформування освіти враховується громадська думка, зокрема, й думка освітян та батьків.
Профільне навчання у старшій школі вирішить проблему професійної підготовки значної кількості випускників до початку трудової діяльності.
Профілізація старшої школи не забезпечена належною матеріально-технічною базою, а тому буде формальною.
Не потрібно тримати дитину у старшій школі три роки, якщо можна здобувати і середню, і професійну освіту у професійних навчальних закладах 1-2 ступеня.
7. Зазначте, будь ласка, Ваш вік:
8. Зазначте, будь ласка, Вашу стать
9. Ваша посада/ статус учасника навчально-виховного процесу:
10. Ваше місце проживання (населений пункт, область)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service