Request edit access
Szkółka rolkowa, Czwartek, Toruń Plaza IV poziom parkingu
W czasie jednej godz. w osobnych grupach ćwiczą dzieci i dorośli. Zapoznaj się z opisem grup i wybierz tę, która najbardziej Ci pasuję.

Początkująca - grupa przeznaczona jest dla osób, które nigdy nie jeździły na rolkach. Program zajęć obejmuje naukę pierwszych kroków: ćwiczenia na równowagę, prawidłowa pozycja rolkowa, zasady bezpieczeństwa, odbicia do przodu, ćwiczenia usprawniające jazdę, najprostsze techniki hamowania. Równolegle w dwóch oddzielnych grupach prowadzone są zajęcia dla dzieci od 6 lat i dorosłych.

Doskonalenie jazdy - grupa przeznaczona jest dla osób, które jeżdżą na rolkach i chciałyby poprawić swoje umiejętności zwłaszcza z zakresu technik hamowania, pokonywania przeszkód, zjazdów z górki. Równolegle w dwóch oddzielnych grupach prowadzone są zajęcia dla dzieci od 6 lat i dorosłych.

Zaawansowana - grupa przeznaczona dla osób, które pewnie czują się na rolkach i chciałyby pobawić się różnymi stylami jazdy. Zajęcia w tej grupie obejmują elementy freestyle slalomu, freeskatu i jazdy szybkiej. Zapraszamy rolkarzy w każdym wieku: dzieci, młodzież i dorosłych.

Imię i nazwisko
Your answer
Adres e-mail
Your answer
Nr tel.
Your answer
Chcę dołączyć do grupy:
Czy chcesz wypożyczyć sprzęt?
Skąd dowiedziałeś się o naszych zajęciach?
Jaki sprzęt potrzebujesz?
Podaj rozmiar rolek (taki sam jak buta)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms