Request edit access
Тиждень психологічного відновлення  для внутрішньо-переміщених людей
Складно переживати війну усім українцям, але тим, кому довелося полишити свої домівки, свої роботи, ритми життя, свою безпеку та оточення, свої зв'язки - може буде в декілька разів страшніше і складніше проходити цей шлях.

З середи 13.04.2022 по п'ятницю 15.04.2022 в "Новій енергії" будуть проходити арт-терапевтичні заняття для дорослих і старших підлітків, для відновлення внутрішньої опори і сил.
Час: початок о 16:00
Локація: Нова Енергія New Energy (м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15)
Вік: 15+
Вартість: безкоштовно
Контактний ном.тел: 097 95 95 900

Проводитиме заняття психотерапевтка Ольга Голубицька, яка є запрошеним спеціалістом соціальних проектів і експерткою-психологинею телевізійних програм. Має 12 років психотерапевтичної практики. Працює із людьми з травматичним досвідом, а також з особами, що пережили різні види насилля.

Додамо, що психологині також довелося покинути свій дім через війну.

В чому особливість зустрічей?

Арт-терапевтичні зустрічі дозволяють не тільки проговорити свої почуття, а й виразити будь-яким іншим способом те, що висловлювати не хочеться або не знаходяться сили чи форми для озвучення пережитого.

Яка структура зустрічей?

Середа - "День глини або звільнення від болю". Глинотерапія перетворює емоції у форму, що дозволяє буквально фізично відчути полегшення. Особливо добре впливає у станах загострення психосоматичних проблем. Глина, завдяки своїм тактильним можливостям, допоможе тим, кому складно справлятися зі своїми почуттями.

Четвер - "День Чарівних фарб або знаходження нових сенсів". Арт-терапевтична методика допоможе створити свій неймовірний склад фарби із борошна, клею, солі, соняшникової олії та гуаші. Такі матеріали і процеси їх трансформації провокують психіку на генерування ресурсів та допомагають відчути владу над змінами у своєму житті.

П'ятниця - "День колажу або знаходження своєї нової форми". Робота із ножицями, папером і образами. Техніка колажу допомагає зібратися з думками та віднайти сили для найкращого рішення різних нагальних проблем.

На всіх зустрічах можна буде висловити будь-які свої почуття та емоції, знайти підтримку. Також можна буде не проговорюючи нічого словами, знайти для себе форму вираження через взаємодію із арт-терапевтичними предметами. Деякі емоції і почуття інколи складно "перетравити", тому такі зустрічі дають змогу будь-кому знайти свою форму підтримки.

"Спочатку маску на себе - потім на інших"
Перший тиждень зустрічей спрямований в першу чергу для дорослих та старших підлітків (15-18 років), оскільки часто для малих дітей знаходяться сили та увага, а для себе - ні.

Надалі плануються зробити групи і для дошкільників та школярів.
Група відкрита, не обов'язково приходити на всі заняття.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ім'я та прізвище *
Контактний телефон *
Які заняття бажаєте відвідати *
Required
Після реєстрації очікуйте підтвердження телефонним дзвінком від нашого адміністратора. Ви даєте згоду на обробку персональних даних? * *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy