Request edit access
Реєстрація на захід "Майдан Інферно". Презентація міжнародного театрального проекту"
16 січня о 16:00 у рамках освітньої програми проекту “Революціонуймо” відбудеться презентація міжнародного театрального проекту “Майдан Інферно”.
Захід відбудеться французькою мовою з послідовним перекладом українською мовою.
Спікери: режисер Клеман Перетятко, драматург Неда Неждана.

“Майдан Інферно” ще досі не ставився у повній версії, але за цим твором виникло кілька сценічних і перформативних читань у Франції (фестиваль “Європа Театрів” у Парижі), Україні та Німеччині, а також ескізна вистава на фестивалі “Етранж Етранжи” в Ліоні.

Клеман Перетяткo, французький режисер і лялькар (Театральна компанія Collapse), презентує виставу “Майдан Інферно” Неди Нежданої, прем’єра якої відбудеться восени 2019 року на Всесвітньому фестивалі театрів ляльок у Шарлевіль-Мезьєр (Франція), а далі планується її гастрольний тур в Україні. Це перша українська п’єса в репертуарі, опублікована французькою мовою (видавництво l'Espace d'un Instant).
Він робить маріонетки для вистави та експериментує з кількома естетиками, щоб розповісти про суспільну революцію через індивідуальні долі персонажів, створених уявою авторки Неди Нежданої. З кількома акторами зі своєї компанії Collapse, режисер відвідав Україну: Київ, Львів, Маріуполь, Дніпро, Харків і Одесу, щоб більше дізнатися про українську культуру і життя після Майдану з метою створити таку виставу, яка б могла гратися у Франції і в Україні перед глядачами, які не мають однакових знань про події.

Місце: Мистецький арсенал, вул. Лаврська, 12, праве крило 1го поверху

ПІБ *
Your answer
Назва організації (ЗМІ, установа, тощо)
Your answer
Номер телефону *
Your answer
Е-пошта *
Your answer
Даю згоду на обробку персональних даних *
Мені цікаво отримувати розсилку подій від Національного музею Революції Гідності *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service