Request edit access
"Актор без прикриття" Summer Camp
Актор без прикриття (Actor without cover) Summer Camp - це унікальний імерсивний курс акторсько-дослідницького проекту „Актор без прикриття” в чудовому місці на березі Чорного моря.

Ведучі інтенсиву: Ігор Аронов (Україна - Польща), Ганна Охрімчук
Місце - Арт-поселення Shantambala Art & Meditation, с. Нова Дофінівка, Одеська обл.
Дати проведення: 9 - 14 липня 2018 року
Приблизний розпорядок дня AWC Summer Camp:
8.30 – 10.00 – сніданок, індивідуальні практики, відпочинок на морі;
10.00 – 13.30 – перша сесія праці;
13.30 – 15.00 – обід і відпочинок;
15.00 – 19.00 – друга сесія праці;
19.00 – 21.00 – вечеря і відпочинок на морі
21.00 – вечірня творча взаємодія та спілкування: перегляд, лекція, концерт, музичний джем тощо.

Actor Without Cover Summer Camp – це виняткова можливість зануритись в безперервний творчий процес реалізації своєї акторської природи в ході тижневої послідовної групової та індивідуальної роботи, а також під час різноманітних акцій мистецької взаємодії, ініційованих ведучими курсу. Опираючись на свій широкий міжнародний мистецький досвід, що підкріплений тривалою співпрацею із представниками визначних світових театральних традицій та угруповань, ми пропонуємо вам найбільш дієвий формат акторського стажу, що може зумовити найсуттєвіші та найякісніші зміни як у внутрішній психофізиці особистості, так і в зовнішніх проявах в житті та на сцені. Спеціально для цього курсу було запрошено неймовірного педагога з багаторічним міжнародним досвідом по роботі з голосом Ганну Охрімчук.

З 9 по 14 липня на вас чекає:
- Щоденна насичена робота з двома досвідченими викладачами, що запропонують вивірені авторські методики, а також індивідуальний підхід до кожного учасника в роботі над подоланням особистих обмежень;
- Персонально підібрані та опрацьовані практики для роботи з тілом, голосом та психікою, що націлені на пробудження та урухомлення енергетичних центрів, знаходження зв'язків між внутрішнім імпульсом та зовнішнім виявленням, налагодження точної партнерської та групової взаємодію;
- Поглиблена робота над акторською формою: використання емоції, уяви, пам’яті в якості власного акторського матеріалу, створення індивідуальної структури на основі імпровізації з образом та темою, її розвиток та вдосконалення, а також послідовна детальна робота над персонажем;
- Розширена робота з голосом, ритмом, відкриттям резонаторів з використанням традиційних пісень як робочого матеріалу;
- Підготовка учасниками курсу фінального показу-вистави, котра буде продемонстрована для місцевих глядачів;
- Безперервна творча атмосфера: спільні вечірні перегляди фільмів, вистав, лекції, обговорення, концерти-бартери та музичні джеми.
- Чудовий відпочинок біля моря)


Вартість участі - 6000 грн.
У вартість входить шестиденний воркшоп, проживання в хостелі, трьохразове вегетеріанське харчування від власників арт-поселення Shantambala, а також трансфер до арт-поселення від залізничного вокзалу Одеси.
Для учасників проекту „Актор без прикриття”, а також "early birds" - тих, хто внесе передоплату (не менше 50% загальної вартості) до 9 червня – вартість 5500 грн.

Після заповнення форми для підтвердження реєстрації потрібно буде внести предплату в розмірі не менше 50% вартості інтенсиву на картку Приватбанку: 4149 4378 5671 9222 - Аронов Ігор Дмитрович. Це буде гарантією Вашої участі в інтенсиві. Просимо також надіслати нам інформацію стосовно транзакції: точну дату, час і суму переказу, а також ваше ім'я. Це допоможе нам уникнути плутанини.

Детальніша інформація літній курс тут:
https://www.facebook.com/events/439240536521948/

Якщо у вас виникли питання до організаторів, телефонуйте або пишіть :
+38 (093) 433-81-79 (Ольга) - olia.lagus@gmail.com
+38 (095) 701-88-41 (Ігор) - aronov.san@gmail.com
actorwithoutcover@gmail.comКількість місць обмежена. Вирішальним є порядок надсилання заявок (разом з передоплатами).

Ваше ім'я та прізвище?
Your answer
Ваш вік?
Your answer
Опишіть, будь ласка, сферу вашої професійної діяльності та попередній сценічний досвід
Your answer
Чого ви очікуєте від участі в літньому курсі?
Your answer
Якщо ви брали участь в попередніх інтенсивах проекту "Актор без прикриття", зазначте, будь ласка, які аспекти інтенсиву вам хотілося б глибше пропрацювати цього разу
Your answer
Ваш номер телефону?
Your answer
Ваша електронна адреса?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms