Request edit access
Інформація про потреби та можливості громад Херсонської області, які спрямовані на подолання наслідків пандемії COVID-19
У рамках другого етапу підтримки місцевих ініціатив в рамках проєкту ПРООН при підтримці Посольства Великої Британії в Україні «Посилення стійкості громад в Херсонській області» у співпраці з Херсонською обласною державною адміністрацією приймаються пропозиції про потреби та можливості громад Херсонської області, які спрямовані на подолання наслідків пандемії COVID-19.

Проєкт «Посилення стійкості громад у Херсонській області» покликаний покращити доступ до якісних державних послуг для вразливих груп населення, а також побудувати ефективну комунікацію між надавачами таких послуг та населенням. Зібрана інформація надасть можливість дізнатись про потреби громад, які могли б сприяти покращенню соціально-економічної ситуації в Херсонській області.

Це можуть бути ініціативи направлені на покращення якості надання медичних, освітніх, адміністративних та соціальних послуг, економічний розвиток, створення та модернізацію інклюзивно-ресурсних центрів (ІРЦ) та центрів соціальної допомоги вразливим верствам населення, розвиток туризму, соціальне підприємство, інші інноваційні ідеї та пропозиції.

Херсонська обласна державна адміністрація розгляне можливість включення деяких з наданих пропозицій до Плану заходів з подолання негативного впливу гострої респіраторної хвороби COVID-19 на соціально-економічний розвиток Херсонської області, розробленого в партнерстві з ПРООН.

Пропозиції приймаються до 28 лютого 2021 року до 17.00 год. від територіальних громад, структурних підрозділів Херсонської обласної державної адміністрації, громадських організацій та ініціативних груп Херсонської області.

Вкажіть назву територіальної громади, структурного підрозділу ОДА, громадської організації та контактний телефон *
Контактна електронна пошта *
Вкажіть партнерів (наприклад: органи місцевого самоврядування, громадські організації, представники бізнесу та ін.) *
Вкажіть назву ініціативи та її основну мету (стисло та змістовно) *
Перечисліть основні заходи в рамках ініціативи (наприклад: закупка обладнання/матеріалів, проведення навчання, організація послуг тощо) *
Зазначте орієнтовний бюджет ініціативи *
Готовність у співфінансуванні. Вкажіть відсоток співфінансування ініціативи. *
Зазначте потенційного балансоутримувача придбаного обладнання / матеріалів *
Вкажіть кількість бенефіціарів, які отримують вигоду від реалізації ініціативи *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy