Request edit access
Реєстрація на прощу Мелітополь-Запоріжжя 2019
Двадцять друга проща Мелітополь-Запоріжжя цього року пройде під гаслом "Нехай прийде Царство Твоє!"
Під час прощі беремо участь у щоденній Євхаристії, проходимо біля 25-27 км на день, молимося Вервицю (всі частини), Коронку та беремо участь в конференціях. Спимо в наметах і їмо просто неба.
Запрошуємо тебе взяти участь у цій прощі та провести вісім днів на молитві серед чудових степів неньки України в маленькому, сімейному гроні братів і сестер прочан.
Проща розпочнеться Євхаристією в місті Мелітополі в неділю 28 липня о 11.00, а закінчиться Урочистою Літургією в Запорізькому Санктуарії Бога Отця Милосердного в неділю 04 серпня о 12.00.
Для участі в прощі треба мати страховку.

Виїзд із Запоріжжя в Мелітополь автобусом від Санктуарію Бога Отця Милосердного 28 липня 2019 о 7.45. Можна також долучитися до прощі на один, або декілька днів (це питання треба вирішити окремо).

Візьми з собою: Вервицю та паломницький пісенник (з минулого року, якщо є) сухі продукти та те, що робиться за допомогою гарячої води (розраховуючи на сім сніданків та вечерь), ложку, тарілку, кружку, особисті ліки в достатній кількості (також пластир та еластичний бинт), предмети особистої гігієни та гумові капці (кожен вечір можна прийняти душ), добре, зручне, не нове взуття, теплий одяг, плащ на випадок дощу (не парасольку!), змінне взуття та одяг, туристичний килимок, спальний мішок, намет (або домовся про місце в наметі товариша) і невеличкий рюкзак для носіння плащу, води та ліків.

Можеш телефонувати, якщо в тебе є будь-які запитання 097-561-91-77 — отець Андрій Попов.

Призвище/Last name *
Your answer
Ім'я/Name *
Your answer
По Батькові/Surname *
Your answer
вік (років)/age (years) *
Your answer
домашня адреса/home address *
Your answer
телефон/phone number *
Your answer
скільки вільних місць є в твоєму наметі (якщо намет є)/how many seats are in your tent (if you have a tent) *
Your answer
з якого числа підеш?/from what date will you go? *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service